مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

خوشبختی کرواسی در کیف با دالیچ


مجله اینترنتی راه ما: کرواسی با زلاتکو دالیچ سرمربی جدیدش توانست اوکراین را در کیف با دو گل مغلوب کرده و به مرحله پلی آف رقابت های مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا راه یابد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/18 - 3 ماه پیش
آندره کرماریچ دو گل عالی به ثمر رساند تا داستان برای اوکراین و کرواسی کاملا عوض شده و کروات ها به مرحله پلی آف مقدماتی جام جهانی راه یابند. 
تساوی فاجعه بار کرواسی برابر فنلاند در بازی های آخر و حساس مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه باعث شد تا داوور شوکر مهاجم سابق کرواسی و رئال مادرید و رئیس فعلی فدراسیون این کشور دست به کار شده و آنته کاچیچ را از کار ب مجله اینترنتی راه مار کند. او چند گزینه را برای جانشینی کاچیچ مدنظر داشت: برانکو ایوانکوویچ، روبر پروسینچکی و زلاتکو دالیچ سه مربی سرشناس کروات بودند که باید این کار خطیر را می پذیرفتند.
کرواسی باید در کیف با اوکراین بازی می کرد که هم امتیاز این تیم بود و حتی به لطف تفاضل گل برتر بعد از ایسلند در رده دوم قرار داشت. از این رو هدایت این تیم برای هر مربی یک ریسک بزرگ به حساب می آمد؛ چراکه باید در فاصله دو روز مانده به این مسابقه بزرگ تیمش را برای موفقیت در زمین حریف قدرتمندش آماده کند. زلاتکو دالیچ اما این ریسک را پذیرفت و با ستاره های بزرگ تیمش رهسپار کیف شد و توانست با شکست دو بر صفر این حریف سرسخت یک قدم بزرگ به سمت روسیه بردارد.
دالیچ اما حالا فرصت دارد تا تیمش را برای بازی حساس پلی آف آماده کند تا یکی از پرستاره ترین تیم های فوتبال اروپا شانس حضور در روسیه را از دست ندهد. او برای رسیدن به این مهم ابزار مناسبی را در اختیار دارد که همان ستاره های مطرح بزرگترین تیم های اروپایی هستند. لوکا مودریچ، ماریو مانژوکیچ، ایوان راکیتیچ، ایوان پرسیچ و ... ستاره های فوتبال جهان هستند که می توانند هر تیمی را از این مسیر دشوار به موفقیت برسانند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است