Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

دردسر 20میلیاردی یک قرارداد برای استقلال و پرسپولیس


مجله اینترنتی راه ما: مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از مدتی پیش به دنبال دریافت مجوز فروش بلیت هستند و اکنون مواضع جدید باعث دردسر بزرگی برای آنها خواهد شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/18 - 2 ماه پیش
مهدی تاج در نشست خبری چند روز گذشته خود در حالی مدعی شد بلیت‌فروشی از هفته نهم لیگ برتر به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال Esteghlal واگذار می‌کنند که هیچ اشاره‌ای به شرایط این واگذاری نکرد.
‎دکتر طاهری نیز در نشستی که در چند روز گذشته با جمعی از خبرنگاران داشت، به این نکته اشاره کرد که فدراسیون فوتبال با توجه به قرارداد طولانی مدتی که با شرکت برهان مبین دارد، به باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس اعلام کرده هیچ مخالفتی با واگذاری بلیت‌فروشی به این دو باشگاه ندارد، اما این اتفاق در حالی رخ خواهد داد که باشگاه‌های سرخابی غرامت شکایت احتمالی شرکت برهان مبین در مورد فسخ قراردادی که این شرکت با فدراسیون در مورد واگذاری بلیت‌فروشی بر عهده بگیرند.
‎مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین تاکید کرد که با این شرایط، این خواسته فدراسیون را نخواهند پذیرفت، چرا که در صورت شکایت شرکت طرف قرارداد فدراسیون، ممکن است بعدها باشگاه پرسپولیس با جریمه سنگینی مواجه شود که در آن صورت پرونده‌ای دیگر به دردسرهای این باشگاه و تیم مدیریتی‌اش اضافه خواهد شد.
مهندس بیهقی، قائم مقام شرکت سامانه بلیت فروشی در گفتگو با خبرنگار ایلنا برآورد اولیه از ضرر و زیان این شرکت را نزدیک به 20 میلیارد عنوان کرده است: در صورت فسخ قرارداد بلیت فروشی توسط سازمان لیگ و واگذاری آن به باشگاهها ی پرسپولیس و استقلال آنها به دلیل فسخ زودتر از موعد قرارداد و با توجه به اینکه قرارداد فی مابین به صورت مشارکت بوده است طبق برآورد اولیه توسط کارشناس دادگستری فدراسیون فوتبال موظف به پرداخت مبلغی حدود ٢٠ میلیارد تومان غرامت به شرکت برهان مبین پس از شکایت خواهد بود.
وی در ادامه گفت: موضوع اصلاح شرایط قرارداد را به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به صورت مکتوب جهت ادامه همکاری و یا فسخ اعلام گردیده و هرگونه تصمیم گیری در این خصوص به فدراسیون فوتبال و باشگاه‌ها واگذار شده است...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است