مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

دیدار 6 امتیازی به سود کرجی‌ها یا کرمانی‌ها؟


مجله اینترنتی راه ما: داستان بازی‌های مس درنیم فصل اول رقابت‌های لیگ دسته اول کشور به روزهای حساس خود رسیده است و امروز در یکی از مسابقات حساس تیم مس کرمان در خانه از شاگردان علی لطیفی پذیرایی خواهد کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/18 - 4 ماه پیش
یکی از مهم ترین دیدارهای لیگ آزادگان امروز میان دو تیم مس کرمان و اکسین البرز برگزار می شود. حساسیت این دیدار از آن جهت دو چندان می‌شود که دیداری 6 امتیازی به شمار می رود. اکسین البرز و مس کرمان به ترتیب رتبه های چهارم و ششم جدول را با 13 و 12 امتیاز در اختیار گرفته اند و از همین هفته های ابتدایی عزم خود را برای رسیدن به رقابت های لیگ برتر جزم کرده اند.
مس که شروعی طوفانی در رقابت ها داشت، در سه هفته گذشته موفق به پیروزی نشده و حالا در دیدار برابر اکسین که نمایش خوبی در دیدارهای دور از خانه ندارد، می تواند امیدوار به بازگشت به روند پیروزی باشد.
مس فصل قبل از بازی برابر اکسین خاطره‌ی خوبی دارد؛ شاگردان ابراهیم زاده فصل گذشته و در اوج بحران‌ نتیجه گیری، با پیروزی شیرین 3بر1 برابر اکسین به آرامش رسیدند و به واسطه‌ی آن روندی صعودی در جدول پیدا کردند. حالا کرمانی‌ها به شدت علاقه‌مند به تکرار این اتفاق هستند و می‌خواهند بازهم تیم علی لطیفی را در کرمان شکست دهند تا یک روند عالی را در جدول دنبال کنند.
هرچند شاگردان احمد نخعی در بازی‌های تدارکاتی پیش فصل در کرج موفق شدند یک بار تیم اکسین را با یک گل شکست دهند ولی این تیم کرجی که کار خود را برای شرکت در بازی‌های این فصل دیر هم شروع کرده بود، در هفته‌های گذشته نشان داده است که تیم اوج گرفته‌ای است و قطعا در کرمان حریف ساده‌ای برای مسی‌ها نخواهد بود. اکسینی ها البته بیرون از خانه آمار خوبی ندارند و از سه دیدار دور از خانه یک تساوی و دو شکست را در تجربه کرده اند که هیچ شباهتی به نتایج خانگی آنها در کرج که 4 پیروزی از 47 دیدار بوده است، ندارد. شاگردان لطیفی البته اولین هفته از لیگ یک به کرمان سفر کردند و در دیدار برابر گل گهر سیرجان به تساوی یک بر یک دست یافتند.
دیدار دو تیم از ساعت 16 در کرمان آغاز خواهد شد؛ باید منتظر ماند و دید که در لیگ فشرده و فیزیکی آزادگان این تیم اکسین خواهد بود که می تواند به نتایج بد دور از خانه خاتمه دهد و یا شاگردان احمد نخعی به لطف بازیکنان جوان خود نظیر مهدی تیکدری که در دیدارهای گذشته 4 گل به ثمر رسانده می توانند پس از سه هفته به روند پیروزی برگردند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است