Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

آخرین جزئیات از مشکل بیمه اعضای خانه تئاتر


مجله اینترنتی راه ما: مدیرعامل خانه تئاتر از برگزاری جلسه‌ای برای برطرف شدن مشکل برخی اعضای خانه تئاتر در دریافت خدمات بیمه‌ای خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/18 - 2 ماه پیش
در روزهای گذشته تعدادی از اعضای خانه تئاتر از وضعیت بیمه‌ای این نهاد صنفی گله داشتند و اعلام کردند که بیمه رازی از اوایل تابستان تاکنون برای خدمات درمانی پرداختی نداشته است و آن‌ها در پیگیری مراحل درمانی خود با وجود هزینه‌های سنگین با مشکلاتی روبرو شده‌اند.
دراین‌باره اصغر همت توضیح داد: روز یکشنبه 16 مهرماه جلسه‌ای با مسئولان بیمه رازی برگزار شد و ان‌ها هم با حسن نیت برخورد و اظهار کردند که مشکلی در ارتباط با بیمه افراد بستری در بیمارستان نبوده، اما برای کسانی که مسائل پاراکلینیکی داشتند مشکلاتی وجود داشته است.
او با اشاره به اینکه در روزهای گذشته با موج اعتراضاتی در این باره روبرو شده است، ادامه داد: ان‌شاءالله این مسائله به زودی برطرف می‌شود و فعلا باید چند روزی صبر کنیم، اما یکی از نکاتی که باید مورد توجه قرار گیرد شرایطی بود که برای تسهیل مراجعه‌کنندگان و ارتباط آن‌ها از طریق اینترنت انجام شد و این تا جایی که به اطلاع من رسیده خود باعث بروز مشکلاتی شده است.
همت گفت: برهمین اساس در خانه تئاتر محلی برای مراجعه‌کندگان و پیگیری مسائله بیمه اختصاص داده شده و همکارانی هستند تا هرآنچه نیاز است را به بیمه رازی انتقال دهند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است