مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

بررسی اصلاح بودجه در کمیسیون برنامه و بودجه


مجله اینترنتی راه ما: در جلسه صبح امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس؛ طرح‌های مربوط به اصلاح قانون بودجه، مورد بررسی قرار گرفت.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/18 - 4 ماه پیش
به گزارش گروه سیاسی  مجله اینترنتی راه ما: محمدرضا تابش با اعلام این خبر به ایسنا گفت: در این جلسه بررسی‌هایی درباره تکلیف قانونی مربوط به تامین ۴ میلیون تن قیر رایگان صورت گرفت و اینکه سایر هزینه‌ها از قبیل اجرای ایزولاسیون و آسفالت با تهاتر قیر امکان پذیر باشد تا کار معطل نماند اما کمیسیون در این باره به اجماع نرسید.
وی ادامه داد: همچنین تخصیص ۱۰۰درصدی درآمدهای حاصل از فعالیت شوراهای حل اختلاف و اولویت پرداخت پاداش به آنها مورد بررسی قرار گرفت اما اجماعی در این زمینه هم حاصل نشد.
نماینده مردم اردکان تصریح کرد: طرح حمایت از مرمت و احیای بافت های تاریخی و طرح الحاق یک ماده به قانون Law تقسیمات کشوری، باحضور مسئولان مربوطه مورد بررسی و تصمیم گیری قرارگرفت.
همچنین اعضا کمیسیون قرار است ظهر امروز میهمان سازمان برنامه و بودجه کشور باشند تا نوبخت و معاونین؛ گزارش ٦ماهه اول بودجه سال ٩٦ را ارایه دهند.
مجلس به مدت سه‌هفته؛ سه‌شنبه‌ها جلسه علنی نخواهد داشت و کمیسیون‌ها در دو نوبت صبح و عصر به بررسی طرح‌ها و لوایح خواهند پرداخت...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است