Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

پلیس از طریق مراجع قانونی پیگیر اهانت‌های انجام شده به مأموران راهور است


مجله اینترنتی راه ما: جانشین فرمانده ناجا در خصوص بی‌احترامی و ضرب و شتم دو مأمور وظیفه‌شناس پلیس راهور توسط یکی از نمایندگان مجلس و بخشدار جوکار، گفت: پلیس از طریق مراجع قانونی پیگیر این موارد است و متأسفانه هر چند که این موارد کم بوده اما بسیار تلخ و دردناک بوده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/18 - 2 ماه پیش
سردار اسکندر مؤمنی در حاشیه افتتاح 35 مرکز مانیتورینگ در سطح استان‌های کشور و سامانه‌های هوشمند ثبت تخلف در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسش فارس در خصوص اهانت به مأموران پلیس Police راهور در حین انجام وظیفه و چگونگی پیگیری این موارد توسط نیروی انتظامی، اظهار داشت: متأسفانه هر چند این موارد کم بوده اما بسیار تلخ است و بسیاری از مردم کشور در این خصوص با پلیس همکاری کردند.
جانشین فرمانده ناجا، تصریح کرد: پلیس از طریق مراجع قانونی پیگیر این قضایاست؛ پرونده تشکیل شده و در دستگاه قضایی در حال جریان است.
وی خاطرنشان کرد: این گونه موارد حتی یک موردش هم زیاد است و پلیس حتماً این موارد را پیگیری خواهد کرد.
لازم به ذکر است که در چند ماه گذشته دو بی‌حرمتی در خصوص مأموران پلیس راهور در حین انجام مأموریت به وقوع پیوست و یکی از موارد مأمور پلیس راهور به ماشینی که سرعت زیاد داشت ایست داد اما بخشدار جوکار که در آن خودرو بود با مأمور راهور برخورد کرد و همچنین در مورد دیگری نیز در فرودگاه مهراباد یکی از نمایندگان مجلس با مأمور پلیس راهوری که مانع از ورود خودرو وی به قسمت پارکینگ مقامات شده بود وی را مورد ضرب و شتم قرار داد. ..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است