مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

4 روز نقشه کشی برای قتل همسر و فرزند


مردی به خاطر فقر مالی و برای گرفتن پول از بیمه عمر اقدام به کشتن همسر و فرزند ۱۱ماهه‌اش کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/18 - 4 ماه پیش
روزنامه شرق: مردی به خاطر فقر مالی و برای گرفتن پول از بیمه عمر اقدام به کشتن همسر و فرزند ۱۱ماهه‌اش کرد.
کاظم میرزایی، بازپرس ویژه، با اشاره به پرونده شلیک به مادر و نوزاد ١١ماهه مشهدی گفت: شوهر این زن که پس از کشف جسد زن و نوزاد ۱۱ماهه‌اش سناریويي ساختگی را برای فرار از قانون ساخته بود، در نهایت لب به اعتراف گشود و گفت: وضعیت مالی‌ام خوب نبود. از حدود پنج ماه قبل خودم و همسرم را بیمه عمر کرده بودم تا اینکه فکر دریافت پول از بیمه به سرم زد. از حدود چهار روز قبل نقشه می‌کشیدم که چگونه همسرم را به قتل برسانم و پول بیمه عمر او را بگیرم! وقتی داستان قتل را تکمیل کردم و فهمیدم با این نقشه کسی به من مشکوک نمی‌شود، مقدمات اجرای قتل همسر و فرزندم را فراهم کردم.
قاتل در ادامه اعترافات خود اضافه کرد: صبح روز دهم مرداد ابتدا خودم از منزل بیرون آمدم تا همسایگان ببینند که همسرم به‌تنهایی از منزل بیرون می‌رود، اما با او در کنار فضای سبز قرار گذاشته بودم. به او گفتم من به منزل یکی از دوستانم می‌روم، وقتی زنگ زدم، بیا کنار فضای سبز تا با هم به مشهد برویم. با این نقشه همسر و فرزند ۱۱ماهه‌ام را سوار خودروی آردی کردم و به سوی مشهد به راه افتادیم.
این متهم اضافه کرد: سلاح شکاری ساچمه‌زنی را هم با خودم برداشتم چراکه برخی از اوقات به همراه همسرم نشانه‌زنی می‌کردیم. آن روز عصر آنها را به داخل زمین بزرگ محصوری بردم که از قبل شناسایی کرده بودم. زیرانداز‌ها را انداختم و مشغول تیراندازی شدیم که ناگهان از پشت ‌سر و از فاصله نزدیک به سر همسرم شلیک کردم و او درحالی‌که فرزندش را در آغوش گرفته بود و ر‌ها نمی‌کرد، خون‌آلود به زمین افتاد.
این متهم گفت: در این لحظه پسر ۱۱ماهه‌ام را از زیر پیکر غرق به خون همسرم در حالی بیرون کشیدم که گریه می‌کرد و جغجغه‌اش زیر جسد مادرش مانده بود. او را به دیوار آجری کوبیدم و پیکرش را به آن سوی حصار انداختم؟! بعد از آن هم اسلحه و گوشی همراه همسرم را شکستم و در بیابان انداختم.
متهم این پرونده هولناک جنایی ادامه داد: لوله اسلحه را نیز که شکسته بودم، به داخل منزل متروکه‌ای در منطقه گلبهار پرت کردم.
قاضی میرزایی گفت: با اعترافات صریح متهم در حضور مقام قضائی و کارآگاهان اداره جنایی، وی به مقر پلیس آگاهی خراسان‌رضوی انتقال یافت تا بررسی‌های بیشتری درباره انگیزه ابهام‌آمیز وی از ارتکاب این جنایت وحشتناک صورت گیرد. به‌همین‌دلیل قاضی پرونده روز گذشته با صدور دستوراتی برای کشف آلت قتاله از کارآگاهان خواست درباره انگیزه متهم تحقیقات بیشتری انجام دهند چراکه هنوز زوایای تاریکی در این پرونده جنایی به چشم می‌خورد و انگیزه قتل نیز در هاله‌ای از ابهام است.  بازپرس ویژه پرونده اضافه کرد: ساک لوازم کودک به همراه اسلحه شکسته و دیگر لوازم در بیابان‌های منطقه و زیرانداز و پتو‌ها در مکان‌های مورد ادعای متهم کشف شد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است