مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

پرسپولیس با چه ترکیبی در اهواز بازی می‌کند؟


غایب‌های پرتعداد پرسپولیس، انتخاب ترکیب اصلی در اهواز را برای برانکو سخت کرده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/18 - 4 ماه پیش
وبسایت نود: غایب‌های پرتعداد پرسپولیس، انتخاب ترکیب اصلی در اهواز را برای برانکو سخت کرده است.
تنها ملی پوش پرسپولیس که شانس بازی در ترکیب اصلی مقابل استقلال خوزستان را دارد، علیرضا بیرانوند است. برانکو، نشان داده علاقه زیادی به تعویض دروازه‌بان ندارد و حتی اگر بیرانوند مقابل روسیه فیکس بازی کند، احتمال حضور او مقابل استقلال خوزستان وجود دارد.
در خط دفاع شجاع مصدوم است و جلال حسینی هم بخاطر حضور در اردوی بازی نمی‌کند. جایی که بزرگترین دغدغه برانکو در اهواز خواهد بود. احتمالا محرمی، ماهینی، انصاری و ربیع‌خواه در خط دفاع بازی خواهند کرد. ترکیب ۴ نفره‌ای که اصلا، باب میل برانکو نیست اما چاره‌ای جز بازی دادن به این ترکیب یا استفاده از مصلح به جای ربیع‌خواه نخواهد داشت.
در خط هافبک هم امیری، تازه از اردوی تیم ملی برگشته و احتمالا شرایط بازی در ترکیب اصلی را ندارد. بنا براین یک نفر از بین رسن و نعمتی، در ترکیب یازده نفره بازی خواهند کرد که بازی‌های قبل، برانکو نشان داده به رسن اعتقاد بیشتری دارد. مثلث رسن، در کنار مسلمان و احمدزاده سه هافبک تهاجمی پرسپولیس خواهند بود و کامیابی‌نیا، پشت سر آن‌ها بازی می‌کند. در خط حمله هم برانکو گزینه‌ای جز علیپور و منشا نخواهد داشت.
پرسپولیس با وجود غیبت طارمی محروم و امیری تازه از تیم ملی برگشته، هنوز مهره‌های خوبی در خط هافبک و حمله دارد اما خط دفاع پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان، می‌تواند به پاشنه آشیل آن‌ها تبدیل شود. نقطه قوت پارسال، که این فصل بخاطر مصدومیت‌های پیاپی ثباتش را از دست داده و برانکو کار سختی برای اصلاح دوباره آن خواهد داشت.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است