مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

عصبانیت مورینیو از تصمیمات روبرتو مارتینز


مورینیو از تصمیمات سرمربی تیم ملی بلژیک ناراحت است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/18 - 3 ماه پیش
وبسایت نود: روبرتو مارتینز، سرمربی بلژیک روز دوشنبه در مصاحبه اش اعلام کرد که لوکاکو از مصدومیت مچ پا رهایی یافته و می تواند تیم ملی بلژیک را در دیدار مقابل قبرس همراهی کند. این در شرایطی است که این تصمیم اصلاً خوشایند مورینیو نیست.
لوکاکو در بازی با کریستال پالاس در لیگ برتر دچار مشکل شد و هفته گذشته تمرین نکرد و بیم آن می رفت که دچار مصدومیت مچ پا شده باشد ولی او شرایط تمرین را پیدا کرد و حالا مارتینز قصد دارد از لوکاکو استفاده کند. این در شرایطی است که صعود بلژیک به جام جهانی قطعی شده و منچستریونایتد باید روز شنبه در لیگ برتر یک دیدار حساس را مقابل لیورپول برگزار کند و مورینیو گلزن تیمش را آماده برای آن دیدار می خواهد.
اما موضوع فقط به این جا ختم نمی شود، هفته گذشته فلینی هم در دیدار مقابل بوسنی آسیب دید. او اگرچه چند روز تمرین نکرده بود ولی در ان دیدار تشریفاتی برای بلژیک، از ابتدا به میدان رفت و به دلیل مصدومیت لیگامنت از زمین بیرون رفت. انتظار می رود فلینی که شرایط خوبی هم داشت، حداقل دو هفته از میادین به دور باشد. مورینیو در حالی فلینی آماده را از دست داد که پوگبا هم حداقل شش هفته دیگر به میادین باز می گردد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است