مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

انتقال «اتوبوسی» هواداران میهمان ممنوع است


رئیس فدراسیون بسکتبال ایران گفت: حضور تماشاگران میهمان در سالن‌ تیم میزبان به هیچ وجه ممنوع نیست بلکه انتقال به اصطلاح «اتوبوسی» آنها به سالن محل برگزاری بازی با توافق اکثریت تیم‌ها ممنوع است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/18 - 3 ماه پیش
خبرگزاری تسنیم: محمود مشحون، رئیس فدراسیون بسکتبال در مورد حضور تماشاگران تیم میهمان در سالن شهر میزبان اظهار داشت: در این مورد سوء تفاهمی پیش آمده که باید آن را توضیح دهم. ما پی از رأی گیری از نمایندگان 9 تیم لیگ برتری و با موافقت 7 تیم، تصمیم گرفتیم تا تیم میهمان از آوردن تماشاگران خود به سالن تیم میزبان جلوگیری کند. به این ترتیب تیم‌ها توافق کردند که همراه خود، تماشاگر به شهر میزبان نبرند. البته حضور تماشاگران میهمان در سالن‌ تیم میزبان به هیچ وجه ممنوع نیست بلکه انتقال به اصطلاح «اتوبوسی» آنها سالن محل برگزاری بازی با توافق اکثریت تیم‌ها ممنوع است.
او در مورد برخورد با متخلفان گفت: در همه جای دنیا، بازیکنان و داوران در جریان بازی با هم به مشکل بر می‌خوردند ولی کسی الفاظ رکیک به کار نمی‌برد و توهینی در کار نیست. ما نیز با هر گونه بی احترامی در فصل پیش رو برخورد قاطع خواهیم کرد.
مشحون در پایان تصریح کرد: من هیچگاه تعیین تکلیف نکرده و تابع تصمیمات باشگاه‌ها بوده‌ام. ما هیچ حکمی را بدون رأی گیری صادر نکرده و نخواهیم کرد. ورود تماشاگران به سالن‌ها آزاد است و تیم میزبان نیز مسئول برگزاری مسابقه است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است