مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

کره شمالی: آمریکا مانند «آفتاب پرست» مدام رنگ عوض می‌کند


مجله اینترنتی راه ما: خبرگزاری کره شمالی، آمریکا را مانند یک «آفتاب پرست» توصیف کرد که مدام رنگ عوض می‌کند تا سرنگونی حکومت‌ها در کشورهای دیگر را توجیه کند.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/17 - 4 ماه پیش
خبرگزاری دولتی کره شمالی (KCNA) اعلام کرد سازمان سیا در نظر داشته با استفاده از یک سم شیمیایی یا بیولوژیکی کیم جونگ اون – رهبر این کشور - را ترور Assassination کند.
این خبرگزاری با اشاره به این نکته که آمریکا، عامل اصلی تروریسم در جهان است، نوشت: در ماه مه سال جاری، گروهی از تروریست Terrorist ها به دستور سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) و سرویس اطلاعاتی کره جنوبی با هدف اجرای یک عملیات تروریستی با مواد شیمیایی و بیولوژیکی علیه رهبر ما، به کشور نفوذ کردند. این اقدام ماهیت واقعی آمریکا به عنوان عامل اصلی تروریسم در جهان را نشان می دهد.
این خبرگزاری در گزارش خود اعلام کرد آمریکا مانند «آفتاب پرست» مدام رنگ عوض می کند تا سرنگونی حکومت ها در کشورهای دیگر را توجیه کند.
خبرگزاری دولتی کره شمالی اعلام کرد واشنگتن خود را سردمدار جنگ علیه تروریسم می داند تا از این طریق توجیهی برای مداخلات خود در امور داخلی افغانستان، عراق و لیبی داشته باشد.
کره شمالی در ماه مه اعلام کرد توطئه تروریستی آمریکا و کره جنوبی برای ترور کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی را خنثی کرده است. وزارت امنیت ملی کره شمالی نیز در همان زمان، از اقدام مردی به نام «کیم» که در صدد کشتن Killing رهبر این کشور با سم بیولوژیکی بود، خبر داد. سازمان سیا ارتباط با این مرد را رد کرد.
دونالد ترامپ Trump – رئیس جمهور آمریکا- چندی پیش با انتشار توئیتی کنار آمدن با کره شمالی را بی فایده قلمداد کرد و نوشت: 25 سال کنار آمدن با مرد موشکی (رهبر کره شمالی) بی‌فایده بود، چرا باید اکنون نتیجه‌بخش باشد؟ کلینتون، بوش و اوباما شکست خوردند. من شکست نخواهم خورد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است