مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

کارگردان تراژدی در تدارک فیلم جدید خود


مجله اینترنتی راه ما: آزیتا موگویی که نخستین فیلم تراژدی را به تهیه کنندگی محمدحسن نجم در سال 1392 تولید کرده بود و بازیگرانی چون مهدی هاشمی، بهرام رادان، پانته آ بهرام و حسین یاری در آن ایفای نقش کرده اند، از فعالیت های این روزهایش در سینما گفت.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/17 - 4 ماه پیش
آزیتا موگویی نویسنده، کارگردان و تهیه کننده سینماست که پیش از فعالیت های حرفه ای اش در چندین فیلم سینمایی Movie دستیار کارگردان، منشی صحنه و طراح صحنه بوده و در این عرصه تجربه بسیاری دارد.
آزیتا موگویی که فیلم سینمایی «تراژدی» را با حضور مهدی هاشمی، بهرام رادان، حسین یاری، رویا نونهالی، پانته آ بهرام و پیام دهکردی در کارنامه دارد، درباره فعالیت های اخیرش در عرصه سینما Cinema به خبرنگار دیباچه گفت: قرار است که فیلم دومم را بسازم و در زمان مناسب درباره جزییات آن سخن خواهم گفت.
آزیتا موگویی درباره فعالیت های دیگرش نیز گفت: تهیه کننده اجرایی فیلم تئاتر «آیینه های روبرو» به کارگردانی محمدرحمانیان بودم که اجرای آن به تازگی در تالار وحدت به پایان رسیده است.
موگویی افزود: در فیلم «وقتی برگشتم» آخرین ساخته وحید موساییان نیز تهیه کننده اجرایی هستم که به زودی اکران خواهد شد.
گفتنی است در فیلم خانوادگی «وقتی برگشتم» که به زودی در گروه سینمایی کوروش اکران می شود بازیگرانی چون رضا کیانیان، افشین هاشمی، لادن مستوفی، بیتا فرهی، رعنا آزادی Freedom ور، سروش صحت ایفای نقش می کنند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است