مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

علت عدم حضور سعید مرتضوی در دادگاه


وکیل سازمان تامین اجتماعی گفت: دادگاه سعید مرتضوی مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی امروز دوشنبه در شعبه 22 دادگاه تجدیدنظر بدون حضور وی و به صورت غیرعلنی برگزار شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/17 - 4 ماه پیش
مجتبی نظری در این باره افزود: امروز دادگاه به دلیل بیماری سعید مرتضوی بدون حضور وی برگزار شد، چون وکیل وی اعلام کرد که مرتضوی قادر به حرکت نیست.
وی تصریح کرد: همچنین وکیل مرتضوی گواهی پزشکی برای وی به دادگاه ارائه داد و پس از آن جلسه دادگاه برقرار شد و وکیلش نیز از مرتضوی دفاع کرد.
نظری ادامه داد: سعید مرتضوی در رابطه با تحصیل مال نامشروع و تصدی غیرقانونی با حکم دادگاه بدوی، به حبس و پرداخت جزای نقدی محکوم شده بود که سال گذشته با اعتراض ما و سعید مرتضوی، پرونده به دیوان عالی ارسال شد و در نهایت با نظر دیوان به شعبه 22 دادگاه تجدیدنظر برای بررسی ارسال شد.
وی اضافه کرد: بخش دیگری از پرونده سعید مرتضوی که مربوط به تصرف غیرقانونی و اهمال در انجام وظیفه بود با اعتراض ما و سعید مرتضوی به شعبه 68 دادگاه تجدیدنظر استان ارجاع شد که همچنان در حال بررسی است.
وکیل سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: امروز در جلسه دادگاه تجدیدنظر بحث تصدی غیرقانونی مرتضوی در سازمان تامین اجتماعی مورد بررسی قرار گرفت.
وی با بیان اینکه پرونده سعید مرتضوی برای ما بسیار اهمیت دارد، افزود: احتمال داده می شود که ختم رسیدگی این پرونده را اعلام کنند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است