Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

اطلاعات جدید از Assassin’s Creed: Origins


زمان زیادی به عرضه‌ی Assassin’s Creed: Origins باقی نمانده و در انتهای ماه جاری شاهد انتشار آن خواهیم بود، و هرچه بیشتر رو به جلو می‌رویم، اطلاعات جدیدی از این عنوان دست‌گیرمان می‌شود!

منتشر شده در تاریخ 1396/07/17 - 2 ماه پیش
وب سایت گیمفا - شایان مددی: زمان زیادی به عرضه‌ی Assassin’s Creed: Origins باقی نمانده و در انتهای ماه جاری شاهد انتشار آن خواهیم بود، و هرچه بیشتر رو به جلو می‌رویم، اطلاعات جدیدی از این عنوان دست‌گیرمان می‌شود!
به‌تازگی، کارگردان Assassin’s Creed: Origins یعنی اشرف اسماعیل، طبق معمول به توئیتر آمده و سوالات طرفداران را پاسخ داده است. اگر به یاد داشته باشید، اخیراً حالتی به نام Discovery Tour معرفی شد که هدف آن، گذشت و گذار در مصر باستان و کاوش در جاذبه‌های آن است. اسماعیل تایید نموده است این بخش که در اوایل سال آتی به بازی اضافه می‌شود، از روایاتی با صدا بهره می‌برد که طبیعتاً برای راهنمایی و آموزش هرچه بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
علاوه بر این، همان‌طور که انتظار می‌رفت، اشرف اسماعیل اعلام کرده است که Origins شامل فایل‌های ذخیره یا همان سیو متعددی می‌شود. وی همچنین از وجود Photo Mode در این عنوان خبر داده که امروزه در بین بازی‌ها رایج است؛ به‌خصوص بازی‌هایی که دنیای وسیع و جذابی دارند، و چه بهتر از مصر باستان؟
Assassin’s Creed: Origins قرار است در تاریخ ۲۷ اکتبر (۵ آبان ) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمیِ پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر گردد. طی چند وقت اخیر، اخبار بسیاری از این بازی به انتشار رسیده‌اند که از بین‌شان می‌توان به مشخص شدن سیستم مورد نیاز رایانه‌های شخصی و حجم نسخه‌ی ایکس‌باکس وان، انتشار تریلر و تصاویر جدید و صحبت‌های سازندگان درمورد ارزش محتوای بازی اشاره کرد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است