مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

گریزمان، هدف اصلی بارسا در تابستان آینده


مجله اینترنتی راه ما: نشریه موندو دپورتیوو مدعی شد که باشگاه بارسلونا قصد دارد در تابستان آینده برای جذب آنتوان گریزمان، ستاره اتلتیکو تلاش کند.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/17 - 3 ماه پیش
آبی اناری ها در تابستان گذشته نیمار، ستاره خود را از دست دادند و در جذب فیلیپه کوتینیو، ستاره لیورپول نیز ناکام بودند. با این حال آنها قصد دارند با برنامه ریزی بیشتری به سراغ هدف بعدی خود بروند و از حالا گزینه بعدی را انتخاب کرده اند.
گریزمان در تابستان گذشته به جدایی از اتلتیکو نزدیک بود و منچستریونایتد به شدت خواهان جذب او بود؛ ولی در نهایت به خاطر محرومیت اتلتیکو از حضور در نقل و انتقالات، ستاره فرانسوی تصمیم گرفت قراردادش را با این تیم تمدید کند و در جمع شاگردان سیمئونه باقی بماند.
با این حال قرارداد او می‌تواند کلید پیوستنش به بارسلونا باشد، زیرا بند فسخ 100 میلیونی در این قرارداد وجود دارد و بارسا به راحتی با پرداخت آن قادر به جذب گریزمان خواهد بود.
تیم سیمئونه شروع پرفراز و نشیبی داشته و در 7 بازی خود، 4 پیروزی و 3 تساوی کسب کرده است و گریزمان در این بازی ها تنها 2 گل به ثمر رسانده است. تمرکز ستاره فرانسوی در حال حاضر روی تیم ملی کشورش و صعود به جام جهانی است...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است