مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

توافق نیروهای سوریه دموکراتیک با داعش برای عقب‌نشینی بدون سلاح تروریست‌ها از رقه


مجله اینترنتی راه ما: با آغاز آخرین مرحله از عملیات آزادسازی شهر رقه، پایتخت خلافت خودخوانده داعش در سوریه، منابع سوری از توافق میان نیروهای تحت حمایت آمریکا با داعش برای عقب نشینی تروریست‌ها بدون سلاح از رقه خبر دادند.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/17 - 4 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما سیاسی: به نقل از پایگاه خبری العهد، منابع مخالف سوری اعلام کردند: نیروهای سوریه دموکراتیک که تحت حمایت آمریکا هستند با داعش ISISتوافق کرده‌اند تا تروریست‌ها طی چند روز آتی بدون سلاح از رقه عقب نشینی کنند.
این منابع می‌گویند: نیروهای سوریه دموکراتیک از تمامی اصحاب رسانه که در شهر رقه هستند خواستند ظرف ۲۴ ساعت از شهر خارج شوند.
به گفته دیده‌بان حقوق بشر سوریه، در جنوب رقه و در استان دیرالزور نیز نیروهای سوریه دموکراتیک بعد از عقب نشینی داعش کنترل روستاهای \"زغیر جزیره\" و \"حوایج ذیاب\" در حومه شمال غربی دیرالزور را در دست گرفتند.
دیده‌بان حقوق بشر سوریه اعلام کرد که داعش عمدا از جبهه‌های جنگ علیه نیروهای سوریه دموکراتیک عقب نشینی کرده و بر حمله علیه ارتش سوریه متمرکز شده است.
نیروهای سوریه دموکراتیک اخیرا عملیاتی را با حمایت آمریکا برای آزادی Freedom رقه آغاز کردند. آخرین مرحله آزادسازی این شهر از یکشنبه شب آغاز شده و این نیروها اعلام کردند که طی چند روز آینده شهر رقه، پایتخت خلافت خود خوانده داعش به طور کامل آزاد خواهد شد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است