مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

هواداران مارادونا نمی‌خواهند مسی به جام جهانی برسد


مجله اینترنتی راه ما: ماریو کمپس، اسطوره فوتبال آرژانتین معتقد است که هواداران مارادونا دوست ندارند مسی در جام جهانی حضور پیدا کند.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/17 - 4 ماه پیش
آرژانتین در حال حاضر در رده ششم جدول قرار گرفته و در اخرین بازی خود باید به پیروزی برسد تا بتواند مستقیما صعود کند یا در پلی آف حاضر شود. کمپس که سال 1978 قهرمان جام جهانی شده ، معتقد است که هواداران مارادونا می‌خواهند مسی و یارانش از صعود به جام جهانی باز بمانند.
او گفت:\" جام جهانی بدون مسی و آرژانتین فاجعه خواهد بود.تنها افرادی که از این موضوع خوشحال می‌شوند، هواداران مارادونا هستند زیرا در این صورت باز هم می‌گویند که مارادونا بهترین است.\"
کمپس سپس مشکل روحیه و ذهنی آرژانتین را رد کرد. او گفت:\" نمی‌فهمم وقتی می‌گویند مشکل تیم، مشکل روانی است. اگر به من بگویید که این ها بازیکنان بی تجربه ای هستند که برای بار اول به تیم ملی کشورشان دعوت شده اند و اولین بار مقابل سکوی پر از تماشاگر بازی می‌کنند، قبول می‌کنم که مشکلشان روحی باشد. ولی در این شرایط، هیچ مشکل روحی وجود ندارد. سامپائولی 90 دقیقه فرصت دارد نشان دهد که او نجات دهنده تیم است زیرا این را همه می‌گویند که او ناجی آرژانتین خواهد بود...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است