مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

متهمان آتش زدن تازه عروس ۱۶ ساله دستگیر شدند


مجله اینترنتی راه ما: پدر یک تازه عروس شانزده ساله، شکایتی تسلیم مأموران ژاندارمری دولت‌آباد کرد و مدعی شد دخترم اشرف که در بیمارستان سوانح سوختگی تهران درگذشت، توسط شوهر و خانواده شوهرش به آتش کشیده شده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/17 - 4 ماه پیش
اخبار حوادث Accidents همیشه و در تمامی برهه‌های تاریخ مخاطبان «پَروپاقرصی» داشته و از دهه‌های گذشته تا به امروز همچنان در زُمره پربازدیدترین اخبار قرار داشته است، از سالیان دور نیز تعداد زیادی از خوانندگان، روزنامه را می‌خریدند تا صفحه حوادث آن را بخوانند.
اکنون نیز با حضور خبرگزاریها و سایتهای خبری، هرروزه بخش قابل توجهی از پربازدیدترین اخبار هر رسانه‌ای به اخبار حوادث تعلق می‌گیرد و صفحه حوادث روزنامه‌ها همچنان پربازدید و پابرجاست.
برای بازخوانی حوادث و پرونده‌های جنایی در دهه‌های گذشته به‌سراغ اخبار حوادث یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار کشور در دهه 50 رفتیم و در قالب سلسله گزارشهایی به بازخوانی این پرونده‌ها البته با ادبیات و «قلم حوادث‌نویسی» خاص آن ایام (بدون دخل و تصرف در نحوه تنظیم آن) می‌پردازیم.
در ادامه به بازخوانی حوادث و وقایع جنایی هشتم شهریور 1355 می‌پردازیم.
به خاطر اخلافات خانوادگی دخترم را آتش زدند
به اتهام آتش زدن تازه‌عروس، داماد، پدر، مادر و برادرش تحت تعقیب قرار گرفتند.
محمدعلی؛ پدر اشرف ـ تازه عروس شانزده ساله ـ شکایتی تسلیم مأموران ژاندارمری دولت‌آباد کرد و مدعی شد دخترم اشرف که در بیمارستان سوانح سوختگی تهران درگذشت، توسط شوهر و پدر، مادر و برادر شوهرش به آتش کشیده شده است.
پرونده به دادسرای تهران فرستاد شد و بازپرس شعبه یک دادسرای تهران مأمور رسیدگی به آن شد.
بعدازظهر پریروز، اشرف بر اثر سوختگی به بیمارستان سوانح سوختگی منتقل شد و چون سطح سوختگی اشرف زیاد بود معالجات در مورد وی موثر واقع نشد و اشرف در بیمارستان جان سپرد، شوهر اشرف به نام خلیل بیست و شش ساله اعلام کرد که همسرش خودسوزی کرده است ولی پدر اشرف مدعی شد که دخترش را به خاطر اختلافاتی که با خانواده داماد داشته، آتش زده‌اند.
فاطمه؛ خواهر خلیل که تنها شاهد این ماجرا است می‌گوید که اشرف خود بر روی لباسهایش نفت ریخت و خود را آتش زد، خلیل شش ماه قبل اشرف را صیغه کرد و قرار بود مدتی بعد او را رسما به عقد ازدواج خود درآورد اما به علت اختلافاتی که بین آنها به وجود آمد این کار به تعویق افتاد.
بازپرس مشغول تحقیق پیرامون این شکایت است.
راننده دختر 16 ساله عرب را با زور به سینما Cinema برد
دختر شانزده ساله عرب که قصد داشت همراه خانواده‌اش به مشهد برود به عنوان مسافر سوار یک اتومبیل شخصی شد اما راننده او را با زور به سینما برد.
سعید، امیره را به یک خیابان فرعی برد و پس از چند ساعت توقف در خیابان، با تهدید، او را به یکی از سینماهای میدان 24 اسفند برد و پس از اتمام فیلم قصد داشت او را به کرج ببرد که در میدان شهیاد به دام افتاد.
امیره نزد مأموران کلانتری 19 تهران گفت که راننده قصد فریب او را داشته و با تهدید، او را ساعت‌ها نزد خود نگه داشته است، در این فاصله پدر و مادر امیره که از غیبت دخترشان نگران شده بودند برای پیدا کردن امیره موضوع را کلانتری‌های تهران اطلاع دادند.
با دستگیری سعید، پدر و مادر امیره به کلانتری 19 تهران رفتند و علیه این شخص به اتهام ربودن دخترشان شکایتی تسلیم مأموران کلانتری کردند.
متهم همراه پرونده به دادسرای ناحیه سه تهران فرستاده شد، ابوالحسن فرهی؛ معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه سه تهران پرونده را جهت رسیدگی به غلامعلی عابدی؛ دادیار شعبه دو ارجاع کرد.
دادیار مربوطه به استناد ماده واحده قانون Law تشدید مجازات رانندگان در مورد شروع به هتک ناموس، پرونده را جنایی تشخیص داد و با صدور عدم صلاحیت، پرونده را برای رسیدگی به دادسرای تهران فرستاد.
کیوسک تلفن پیرمرد را کشت!
جیپ لندروور به رانندگی جعفرپور هنگام عبور از خیابان «رضاشاه کبیر» شهسوار به علت سرعت زیاد با کیوسک تلفن در پیاده‌رو تصادف Crash کرد، کیوسک تلفن بر سر پیرمرد شصت ساله‌ای به نام علی که در کنار آن نشسته بود فرود آمد و باعث مرگ او شد.
راننده دستگیر و به همراه پرونده به دادسرا اعزام شد...
اخبار اختصاصی سایت مجله اینترنتی راه ما را از دست ندهید:
فلش مموری راز اقدام شیطان با جوان مهابادی را برملا کرد / ماجرای خودکشی یک دختر چه بود؟
زن تهرانی مچ شوهرش را هنگام همخوابی با زن غریبه در خانه اش گرفت و...
قتل مردی مقابل چشمان فرزند و همسرش در شریف‌آباد تهران+ فیلم (14+)
حمله قلبی جان وزیر بهداشت را در مسابقه دو گرفت!+ عکس
نامه عجیب شهردار رشت به خودش +تصویر
خواستگاری عجیب راننده تریلی از دختر یک برج ساز
قاتـلم اما تروریست داعشی نیستم! / اعتراف نمایشگاه دار تهرانی به قتل + عکس
شکنجه های هولناک قاتل ایرانی در سلول داعشی ها / او پس از قتل فرار کرده بود + عکس
اعتراف کثیف یک مرد در قتل وحشتناک همسر و کودک 11 ماهه اش + عکس
نوعروس کرجی داماد را بخشید تا اعدام نشود! / راز ملاقات های پنهانی عروس چه بود؟ + عکس
انتقام زشت از دختر همسایه به خاطر جواب منفی
ناپدید شدن اسیدپاش اصفهان در یکقدمی پلیس + عکس
نقشه عجیب زن تهرانی برای سنجش عشق شوهرش / مینا اعتراف کرد!
رویا از قاضی خواست تا چشم خواهر کوچکترش را کور کنند / پرونده عجیب در دادگاه تهران
اعتراض شدید دانشجویان بخاطر مرگ دختر دانشجو در حمام خوابگاه + فیلم و عکس
چهار حرف راستی که بهتر است به شوهرتان نگویید!
پسر اوتیسمی سال‌ها توسط خانواده‎ بی رحم اش زندانی بود + فیلم و عکس
سلفی نگرفتند و جان یک تن را نجات دادند! + فیلم
ناگفته های تارا از قتل وحشتناک جوان مهابادی و دو دختر به نام کیمیا و ملیکا + عکس
بلای هولناک که بر سر دختر جوان در پشت پیشخوان مغازه آمد + عکس
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است