مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

توضیح احمدی‌ نژاد درباره اتهام اختلاس بقایی


سلسله جلسات هم‌اندیشی بقایی با وکلای دادگستری همچنان ادامه دارد. احمدي‌نژاد در اين نشست توضيحاتي را در خصوص يكي از اتهامات حميد بقايي كه اختلاس ١٦ ميلياردي او است، ارايه كرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/17 - 4 ماه پیش
اگرچه پيش از اين از سوي وكيل معاون اجرايي رييس دولت دهم عنوان شده بود كه جلسه‌اي با حضور وكلاي دادگستري براي بررسي كيفرخواست صادره براي حميد بقايي برگزار مي‌شود، اما اين جلسات به نوبت سوم هم كشيده شد.
جالب اينكه در جلسه‌اي كه برگزار شد، محمود احمدي‌نژاد رييس دولت‌هاي نهم و دهم هم حضور داشت تا خود يك پاي دفاع از معاون اجرايي سابقش باشد. احمدي‌نژاد در اين نشست توضيحاتي را در خصوص يكي از اتهامات حميد بقايي كه اختلاس ١٦ ميلياردي او است، ارايه كرد.
او در دفاع از اين اقدام خود عنوان مي‌كند كه طبق قانون من به عنوان رييس دولت در آخرين روز از حضورم مي‌توانستم اين كار و هر كار ديگري را انجام بدهم.
او در ادامه توضيحات خود از بازگرداندن اين پول به حساب دولت خبر مي‌دهد و مي‌گويد: چون مي‌دانستيم كه اين موضوع به دليل انجام در روز آخر حضورم در دولت انجام شده، جنجال به پا مي‌كند، آن ميزان وجوهات را باز گردانديم. قسمت ديگر از اين جلسه رونمايي از متهم رديف دوم پرونده حميد بقايي است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است