مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

بیت سعید، ضعیف‌ترین خرید استقلال؟


استقلال در فصل نقل و انتقالات خریدهای خوبی نداشت و همین مساله باعث شد که شروع بدی در این فصل داشته باشد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/17 - 4 ماه پیش
ایران ورزشی: استقلال در فصل نقل و انتقالات خریدهای خوبی نداشت و همین مساله باعث شد که شروع بدی در این فصل داشته باشد.
واکاوی ضعف بازیکنان استقلال بعد از رفتن منصوریان دیگر نمی‌تواند فایده‌ای داشته باشد اما می‌تواند مشخص کند که می‌توان به آینده آبی‌پوشان امیدوار بود یا نه.
ضعف استقلالی‌ها که بیش از همه در این فصل به چشم آمد ضعف مهاجمان در گلزنی بود. این در حالی بود که همه مهاجمان استقلال در فصل گذشته عملکرد بسیار بهتری را نسبت به این فصل از خود به نمایش گذاشته بودند.
یکی از این مهاجمان که در این فصل نتوانسته انتظارات را برآورده کند حسن بیت‌سعید است. بازیکنی که تا پایان هفته هشتم آمار صفر گل و صفر پاس گل را از خود به جای گذاشته است.
بی‌شک گل‌نزدن او در روزهایی که شهباززاده هم مصدوم شد یکی از دلایلی است که استقلال منصوریان عملکردی بسیار پایین‌تر از حد انتظار را به نمایش گذاشت.
بازیکنی که با پوشیدن پیراهن شماره ۷ انتظارات را از خودش بیشتر هم کرد. اگرچه بیت‌سعید تا اینجای فصل ناامیدکننده ظاهر شده اما نمی‌شود کاملا از این بازیکن قطع امید کرد و در هر هفته می‌شود در انتظار بازگشت او و گلزنی‌اش بود.
بیت سعید در فصل‌های گذشته نشان داده که خاموش شدن موتور گلزنی‌اش در چند هفته پی در پی اتفاقی عادی است که با چند گل متوالی آن را جبران می‌کند. بیت سعید سومین فصل حضورش در لیگ برتر را می‌گذراند.
او در فصل اول ۹ و در فصل دوم ۱۰ گل زده است و در هر دو سال پنجمین گلزن برتر لیگ بوده و در جدول پاسورها هم جایگاه نسبتا خوبی داشته است.
با این حال او در فصل اول که توانست با استقلال خوزستان قهرمان لیگ برتر شود 13 هفته نه گل زد و نه پاس گل داد و در هفته چهاردهم با یک پاس گل روند خوبش را شروع کرد.
او فصل گذشته هم تجربه مشابهی داشت و ۷ هفته را بدون گل‌زده گذراند و بعد از آن از دوران افت خارج شد. حالا با توجه به این تجربه می‌شود به بازگشت بیت‌سعید با توپ پر امیدوار بود تا استقلال با کمک گل‌هایش از بحران خارج شود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است