Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

مردم ولایتمدار ورامین به صورت خودجوش در اربعین مشارکت خواهند داشت


ورامین- فرماندار ورامین گفت: مردم ولایتمدار ورامین به صورت خودجوش در اربعین مشارکت خواهند داشت.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/17 - 2 ماه پیش
به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا یوسفی، بعد از ظهر یکشنبه در جلسه ستاد اربعین شهرستان ورامین طی سخنانی با تأکید بر برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم اربعین حسینی گفت : فرهنگ عاشورا فرهنگ دین و احیا کننده اسلام ناب محمدی است و همه افراد وظیفه دارند تا در برگزاری با شکوه آئین های عزاداری سید و سالار شهیدان و به ویژه اربعین حسینی تلاش کنند.
وی افزود : اربعین حسینی سرمایه بزرگی است که برگزاری با شکوه آن مورد تأکید رهبر معظم انقلاب نیز می باشد ، وقتی دشمنان اسلامی به ویژه تفکر وهابیت هزینه های زیادی را برای کم رنگ کردن مراسم اربعین صرف می کنند نشان می دهد که این مراسم تا چه میزان در وحدت جهان اسلام نقش دارد.
فرماندار ورامین اضافه کرد: راهپیمایی اربعین ، یکی از بزرگترین اجتماعات در جهان است و برگزاری آن نباید به چشم یک برنامه اداری دیده شود بلکه همتی همگانی است که باید با برنامه ریزی صحیح ، در جهت هر چه با شکوه تر برگزار شدن آن همراه باشد.
وی تأکید کرد: مراسم پیاده روی اربعین، نماد وحدت و ولایتمداری مسلمانان و به ویژه شیعیان جهان است که اثرات فرهنگی بسیاری را به همراه دارد .
فرماندار ورامین افزود : مسلمانان و دوستداران خاندان عصمت و طهارت با اجتماع میلیونی خود در مراسم اربعین ، بار دیگر قدرت و اقتدار اسلام را به رخ جهانیان کشیده و ثابت می کنند که با وحدت و همدلی می توان به قدرتی عظیم دست یافت.
یوسفی بیان کرد: برخی از افراد به دلیل محدودیت های شخصی افتخار حضور در این مراسم عظیم را ندارند ولی می توانند با سهیم شدن در برپایی موکب در کربلا و پذیرایی از زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ، از ثواب این حرکت عظیم بهره مند شوند.
وی افزود : برپایی موکب در کربلا و کمک به برگزاری مراسم اربعین نباید با رفتارهای اداری و اجباری همراه باشد ، مردم ایران اسلامی و شهرستان ورامین که عاشقان و ارادتمندان خاندان عصمت و طهارت می باشند به صورت خودجوش در این امر مهم مشارکت داشته و در حد توان به اجرای آن کمک می کنند.
بر اساس این گزارش، ستاد هماهنگی اربعین حسینی در ورامین با حضور محمدرضا یوسفی فرماندار،   حجت الاسلام و المسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد ، سید رضا احمدی رئیس شورای اسلامی شهر ورامین و سایر مسئولان این شهرستان برگزار شد و مسائل مربوط به برگزاری با شکوه اربعین حسینی و برپایی موکب در کربلا مورد بررسی قرار گرفت.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است