Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

اطلاعات و خاطرات شهدای روحانی در قالب کتاب ثبت شود


اصفهان - امام جمعه اصفهان گفت: اطلاعات و خاطرات شهدای روحانی نیز باید همانند دیگر شهدای انقلاب و دفاع مقدس در قالب کتاب برای نسل های آینده ثبت و ضبط شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/17 - 2 ماه پیش
به گزارش خبرنگار مهر،  آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد شامگاه یک شنبه در نشستی با اصحاب رسانه به مناسبت برگزاری نهمین اجلاسیه شهدای روحانی استان اصفهان اظهار داشت: حدود ۳۰ هزار روحانی در استان اصفهان و چهار هزار و ۵۰۰ روحانی در کل کشور وجود دارد.
روحانیت شیعه در تمامی صحنه‌های دفاع از انقلاب  همیشه پیشتاز بوده است
وی با بیان اینکه روحانیت شیعه در تمامی عرصه‌ها از جمله صحنه‌های دفاع از انقلاب و کشور همیشه پیشتاز بوده است، افزود: این در حالی است که شهدای روحانی دوران انقلاب و دفاع مقدس مظلوم واقع شده‌اند و بر این اساس چند سالی است اجلاس شهدای روحانی وایثارگر برگزار می‌شود.
رئیس ستاد کنگره شهدای روحانی با بیان اینکه استان اصفهان مفتخر به ۵۹۰ شهید و ایثارگر روحانی از دوران دفاع مقدس، شهدای هفت تیر و ترور است، بیان داشت: نهمین اجلاسیه شهدا و ایثارگران روحانی استان اصفهان روز پنج شنبه ۲۰ مهرماه در حسینیه سپاه ناحیه امام صادق(ع) واقع در خیابان پاسداران از ساعت هشت و ۳۰ دقیقه تا  ۱۱ صبح برگزار می‌شود.
آیت الله طباطبایی نژاد با تاکید بر اینکه هر سال برای هر استان یک شهید به عنوان شهید برجسته سال از بین روحانیون معرفی می‌شود، گفت: امسال شهید «حسن بهشتی نژاد» به عنوان شهید شاخص استان اصفهان انتخاب شده است.
شهدای روحانی کشور نسبت به دیگر اقشار آمار بالایی دارد
وی تاکید کرد: برگزاری اجلاس شهدای روحانی این پیام را دارد که روحانی شیعه در مسیری که مردم را به سمت آن دعوت می‌کند خود پیشتاز است به نوعی که شهدای روحانی کشور نسبت به دیگر اقشار آمار بالایی دارد.
امام جمعه اصفهان با تاکید بر اینکه اطلاعات و خاطرات شهدای روحانی نیز باید در قالب کتاب ثبت و ضبط شود، ابراز داشت: کتاب هایی در وصف زندگی شهدای روحانی اصفهان به چاپ رسیده است اما باید به این مسئله بیش از گذشته توجه شود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است