مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

میک، پسر شفر و سانز؛ کادر فنی کامل نشد؟


گفته می‌شود وینفرد شفر با حضور سیروس دین محمدی و بیژن طاهری در کادر فنی استتقلال مخالفت کرده است. احتمالا اشکان نامداری هم همین سرنوشت را خواهد داشت و او هم جایی در کادر فنی استقلال ندارد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/17 - 4 ماه پیش
آی اسپورت: گفته می‌شود وینفرد شفر با حضور سیروس دین محمدی و بیژن طاهری در کادر فنی استتقلال مخالفت کرده است. احتمالا اشکان نامداری هم همین سرنوشت را خواهد داشت و او هم جایی در کادر فنی استقلال ندارد.
در همین حال شنیده شده مدیران استقلال و اعضای کمیته فنی به دنبال انتخاب و معرفی دو نفر دیگر برای دستیاری شفر هستند. اما در همین گیر و دار پسر شفر هم در راه تهران است تا عضو کادر فنی استقلال شود. گفته شده کارلوس آیتور گارسیا سانز اسپانیایی که در تیم ملی جامائیکا هم با شفر کار کرده، هفته آینده به تهران می آید تا در کنار او به استقلال کمک کند. علاوه بر این دو نفر، میک مک‌درموت هم به عنوان دستیار اول و بدنساز شفر معرفی شده و با این حساب همین حالا 4 نفر عضو کادر فنی استقلال هستند. حالا سوال اینجاست که استقلال چند نفر دیگر را به کادر فنی اضافه خواهد کرد و اصولا چه نیازی به دو دستیار دیگر به عنوان جانشینان دین‌محمدی و طاهری هست؟ واقعیت این است که با حضور مک درموت، سانز و پس شفر در کادر فنی، حضور دستیاران بعدی لزومی ندارد و کمکی به استقلال نخواهد کرد. شاید تنها نیاز واقعی استقلال بعد از حضور این 3 نفر، یک مربی دروازه‌بانان باشد و اضافه کردن دستیاران دیگر فقط بار مالی برای باشگاه خواهد داشت.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است