مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

قلی‌زاده: به تیم ملی‌ برمی‌گردم و می‌مانم


وینگر سایپا که حضوری کوتاه مدت در اردوی تیم ملی داشت، ابراز امیدواری کرد اینبار با حضور در جمع شاگردان کی‌روش جایگاهش را تثبیت خواهد کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/16 - 4 ماه پیش
ورزش سه: علی قلی‌زاده که به واسطه عملکردی مثبت در ترکیب سایپا توانست به اردوی تیم ملی نیز راه یابد، از حذف زودهنگام از جمع شاگردان کی‌روش دلسرد نشده و ابراز امیدواری می‌کند بار دیگر فرصتی نصیبش شود و به بهترین شکل از آن سود ببرد.
وینگر نارنجی پوشان در خصوص شرایط سایپا گفت: خدا را شکر اوضاع خوبی داریم و تمرینات خوبی در مدت تعطیلات انجام دادیم و بازی دوستانه مقابل پارس جم هم باعث شد در شرایط بازی قرار بگیریم و یک محک خوبی برای تیم بود که امیدوارم پیش زمینه شروع مجدد پیروزی‌ها در لیگ برتر شود.
قلی زاده در خصوص نتایج سایپا در هفته‌های اخیر گفت: از یک طرف بدشانسی و از طرف دیگر اشتباهات داوری در هفته‌های اخیر خیلی به ضرر ما شد و امتیازاتی در 4 دیدار اخیر از ما گرفت که اگر این شرایط پیش نمی‌آمد وضعیت به مراتب بهتری در جدول داشتیم.
وی ادامه داد: آقای دایی بابت نتایج تیم خیلی ناراحت است و اشتباهات فردی بازیکنان را به آنها گوشزد کرد و امیدوارم از دیدار با سپیدرود که بازی سختی هم هست روند پیروزی‌های ما شروع شود.
قلی‌زاده در خصوص حضورش در جمع شاگردان کارلوس کی‌روش و حذف زودهنگام از اردوی تیم ملی نیز گفت: این مرحله‌ای است که هر فوتبالیستی آرزو دارد به آن برسد ولی تعداد کمی موفق می‌شوند. حضور در کنار بهترین‌های ایران و تمرین زیر نظر یک مربی مثل کی‌روش افتخار بزرگی برای من بود که خوشحالم مورد توجه قرار گرفتم. پست من یک جوری است که تمام بازیکنان در آن لژیونر هستند و کار سختی برای جلب رضایت کی‌روش دارم ولی تمام تلاشم را می‌کنم که بازهم به تیم ملی دعوت شوم و این‌بار با تلاش بیشتر سعی می‌کنم حضورم همیشگی باشد و دیگر خط نخورم.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است