مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

علاقه مدیران استقلال به تصویر یادگاری


مسئول سابق نقل‌وانتقالات استقلال انتقاد عجیبی را به مدیریت این باشگاه داشت.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/16 - 3 ماه پیش
وبسایت نود: در ادامه انتقاد مدیران قبلی استقلال به اوضاع مدیریت این باشگاه، نوبت به بهرام امیری رسید. معاون و قائم‌مقام سابق باشگاه استقلال امروز انتقاد عجیبی را به مدیریت باشگاه داشت. او گفت: «نگاه کنید از روزی که شفر آمده افتخاری و ملکی پشت سر این مربی مرتب تصویر می‌گیرند. ظاهرا عضو هیات مدیره مامور شده که در کنار مربی آلمانی فقط تصویر بگیرد.»
این در حالی است که شخص بهرام امیری خیلی هم نسبت به دوربین بی‌تفاوت نیست. در تصاویری که از او موجود است، امیری سابقه انداختن تصویر یادگاری با محمدرضا گلزار را هم در کارنامه دارد. یا در همین فصل که به‌عنوان مشاور باشگاه نساجی فعالیت می‌کند، خودش هم در تصاویری دیده شده که عقب‌تر از مدیران و سرمربی باشگاه قدم برمی‌دارد. همچنین تصاویر امیری در کنار پرویز مظلومی، آرش برهانی و خیلی از استقلالی‌های دیگر خودنمایی می‌کند.
بهرام امیری زمانی که مسئول نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال بود، بعد از هر خرید در کنار بازیکنان تصویر یادگاری می‌گرفت. امیری یک بار در باشگاه با لباس استقلال و یک بار هم در زمان عقد قرارداد کنار بازیکنان قرار می‌گرفت و تصویر یادگاری را فراموش نمی‌کرد.
عکس یادگاری بهرام امیری در زمان ثبت قرارداد
عکس یادگاری بهرام امیری با بازیکنان استقلال با لباس تیم
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است