مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

کاپیتان اول ذوب آهن در راه کاپیتان دوم


مهدی رجب زاده کاپیتان تیم ذوب آهن به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه رباط داخلی زانو، 4 تا 6 هفته از میادین فوتبالی دور خواهد بود.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/16 - 4 ماه پیش
ورزش سه: ذوب آهن در ابتدای فصل کاپیتان دوم تیمش قاسم حدادی فر را به دلیل پارگی رباط صلیبی حداقل تا پایان سال از دست داد.
حالا در ادامه بدشانسی های این تیم مهدی رجب زاده کاپیتان اول سبزپوشان نیز که به نظر می رسید آسیب دیدگی اش زیاد جدی نباشد، پس از MRI پزشکان در تهران مشخص شد که 4 تا 6 هفته از میادین دور خواهد بود.
رجب زاده در همین خصوص وضعیت خود را تشریح کرد: « الان در حال برگشت از تهران هستم. امروز پیش دکتر نوروزی بودم و پیش یکی از همکاران متخصص ایشان رفتیم و از پایم MRI گرفته شد. پس از بررسی گفتند که 4 تا 6 هفته از میادین دور خواهم بود.»
وی ادامه می دهد: « در ابتدا فکر نمی کردم مصدومیتم اینقدر طولانی شود. چند روز استراحت کردم و دوباره به تمرینات بازگشتم ولی دردم شدیدتر شد. البته MRI اول که در اصفهان گرفته شد زیاد دقیق نبود؛ بعضی اوقات این اتفاقات در اصفهان رخ می دهد. حالا تا 2 هفته باید فیزیوتراپی و آب درمانی کنم و بعد از 2 هفته می توانم به تمرینات اضافه شوم و انفرادی تمرین کنم.»
کاپیتان ذوب آهن در مورد اینکه به مشهد سفر خواهد کرد یا خیر و همینطور دیدار برابر پدیده و اهمیت این دیدار صحبت کرد :« خیلی دلم می خواهم بروم. فردا سر تمرین می روم تا اگر صلاح دانستند بروم، اما فکر می کنم اگر بمانم و استراحت کنم بهتر است. در این مدت هم تیم تمرینات خوبی انجام داده است. در هفته های اخیر بازی های خوبی انجام دادیم و می توانستیم برنده هم باشیم. به نظر من دیگر فرصت از دست دادن امتیاز نداریم. ضمن اینکه می دانیم بازی سختی مقابل پدیده داریم. پدیده قوی فوتبال بازی می کند و انسجام خوبی دارد.»
بازیکن تیم ذوب آهن در مورد انجام دیدارهای این تیم در ورزشگاه یادگار امام قم اضافه کرد: قرار بود برای انجام بازی های خانگی به قم برویم، ولی مثل اینکه مسئولین استان در حال رایزنی هستند تا در اصفهان بازی کنیم.
کاپیتان ذوب آهن صحبت های خود را اینگونه پایان داد: از مردم می خواهم دعا کنند تا زودتر خوب شوم. از اینکه 1.5 ماه از چیزی که عاشقش هستم دور می شوم ناراحتم و امیدوارم زودتر به فوتبال برگردم.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است