Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

بادامکی: حرفی در مورد برکناری میثاقیان نشنیدم


حسین بادامکی کاپیتان تیم سیاه جامگان می گوید که اکبر میثاقیان به دلیل رفاقت قدیمی حمایت کامل مدیران باشگاه را دارد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/16 - 2 ماه پیش
ورزش سه: کاپیتان تیم سیاه جامگان در مورد شرایط این تیم در تمرینات پس از دو شکست پیاپی در مشهد گفت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم. همه در تلاش هستند تا شرایط خوبی داشته باشیم. 2 باختی که در مشهد داشتیم شرایط تیم را تا حدودی به هم ریخت ولی تعطیلات به موقع بود و امیدوارم بعد از این وقفه بتوانیم به شرایط خوبی برسیم.
بادامکی در مورد اینکه بسیاری از تیم ها از وقفه های لیگ ناراضی هستند، با این حال سیاه جامگان با توجه به 2 شکست پیاپی از تعطیلات خوشحال شده، ادامه داد: بالاخره شرایط تیم ما به گونه ای بود که این تعطیلات باعث شد تا کمی از فوتبال دور باشیم و این در روحیه بچه ها تاثیرگذار خواهد بود و باعث می شود بچه ها با انگیزه بیشتری به بازی ها برگردند.
کاپیتان تیم سیاه جامگان در مورد صحبت هایی که اخیرا در مورد برکناری میثاقیان به وجود آمده با توجه به شرایط نامطلوب این تیم در دو فصل اخیر و مشکلات مالی که با آن دست و پنجه نرم می کند، آیا درست است یا نه عنوان کرد: این حرف را من نشنیدم. آقای عباسی هم از آقای میثاقیان حمایت کردند. کما اینکه رابطه آقای میثاقیان و عباسی رفاقت دیرینه ای است که به ابومسلم قدیم باز می گردد. برای هر تیمی پیش می آید که در چند بازی خوب نباشد. متاسفانه ما 2 بازی پشت سر هم را در مشهد واگذار کردیم و شرایط به هم ریخت ولی همانطور که می دانید جدول لیگ خیلی نزدیک است و با یک پیروزی تیم ها می توانند چند پله صعود کنند.
هافبک تیم سیاه جامگان در مورد شرایط ویژه سپاهان در مقابل سیاه جامگان و اینکه نیاز هر دو تیم به کسب امتیاز چه سرنوشتی برای این دیدار رقم می زند، توضیح داد: جای سپاهان اینجای جدول نیست. من سابقه کار با کرانچار را دارم و می دانم که مربی فهیم و بادانشی است. قطعا سپاهان در جدول رشد می کند. در حال حاضر ما و سپاهان هم امتیاز هستیم و در این دیدار به نظرم تیمی که کمتر اشتباه کند می تواند برنده بازی باشد. البته آنها در خانه بازی می کنند و حمایت تماشاگر می تواند عامل مثبتی برای آنها باشد. البته ما هم نشان دادیم که در خانه حریف، حریف دست و پا بسته ای نیستیم.
بازیکن سابق پرسپولیس در مورد دیدار این تیم برابر الهلال در مرحله برگشت لیگ قهرمانان آسیا افزود: کارشان خیلی سخت است. در فوتبال کار نشد ندارد و نتایج سخت تر از این برگشته. مضاف بر اینکه پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد. فکر می کنم امید داریم با دعای خیر مردم به بازی برگردد.
بادامکی در خصوص اینکه خودش در دیداری که پرسپولیس در 10 دقیقه سه گل زده حضور داشته و چقدر احتمال دارد در مقابل الهلال پرسپولیس موفق به بازگشت شود، بیان کرد: در فوتبال اختلاف های بیشتر از این هم جبران شده است. الهلال در حال حاضر به دلایل مختلف بهترین تیم آسیا است ولی در فوتبال هر نتیجه ای امکان پذیر است و امیدوارم بچه ها موفق به بازگشت به بازی شوند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است