مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

احتمال مشاهده روم باستان در فصل دوم «وست‌ورلد»


پس از اتمام فصل اول سریال Westworld «وست‌ورلد» با توجه به شواهد درون سریال و گفته‌های قبلی سازندگان، این انتظار می‌رفت که در فصل‌های آینده شاهد پارک‌های دیگری نیز باشیم. اکنون مصاحبه‌ جدید سازندگان این سریال، به این حدس و گمان قطعیت بیش‌تری بخشیده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/16 - 4 ماه پیش
سینماگیمفا: پس از اتمام فصل اول سریال Westworld «وست‌ورلد» با توجه به شواهد درون سریال و گفته‌های قبلی سازندگان، این انتظار می‌رفت که در فصل‌های آینده شاهد پارک‌های دیگری نیز باشیم. اکنون مصاحبه‌ جدید سازندگان این سریال، به این حدس و گمان قطعیت بیش‌تری بخشیده است.
بهار ۲۰۱۸ پخش فصل دوم سریال Westworld «وست‌ورلد» که فصل اولش توانست موفقیت بسیاری را کسب کند، آغاز می‌شود و بار دیگر می‌توانید درگیر دنیای عجیب و داستان‌های جذاب و عمیق آن شوید. به تازگی و در جریان Vanity Fair Summit اطلاعات جالبی از سریال وست‌ورلد منتشر شده است. در این رویداد از جاناتان نولان (فیلم‌نامه‌نویس Person of Interest و The Dark Knight) و لیزا جوی (فیلم‌نامه‌نویس Pushing Daisies و Burn Notice) پرسیده شد که چرا پارک‌هایی از دوران روم باستان و قرون وسطی در فصل اول حضور نداشت که نولان پاسخ داد:
ما باید چیزی را برای فصل دوم نگه می‌داشتیم.
این جمله‌ی جاناتان نولان احتمال حضور این دو پارک را در این فصل سریال به شدت افزایش داد و به نوعی آن را تایید کرد. لازم به ذکر است که پارک‌هایی از دوران روم باستان و قرون وسطی در نسخه سینمایی این اثر که در سال ۱۹۷۳ میلادی اکران شد، وجود داشت.
چندی پیش نخستین تریلر فصل دوم سریال Westworld «وست‌ورلد» در جریان کامیک‌کان منتشر شد که توانست بازخوردهای مثبتی نیز بگیرد و هیجان طرفداران را برای فصل آینده افزایش دهد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است