مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

اکران اسپین‌آف دواین جانسون و جیسون سال 2019


تنها به خاطر این که شرکت یونیورسال ساخت فیلم بعدی Fast and Furious (سریع و خشن) را به سال بعد موکول کرده است، به این معنا نیست که این استودیو بیکار نشسته است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/16 - 4 ماه پیش
سینما گیمفا: تنها به خاطر این که شرکت یونیورسال ساخت فیلم بعدی Fast and Furious (سریع و خشن) را به سال بعد موکول کرده است، به این معنا نیست که این استودیو بیکار نشسته است. در واقع این به آن معناست که آن ها در حال تمرکز بر روی ساخت یک اسپین‌آف از دوایان جانسون (Dwayne Johnson) و جیسون استاتهام (Jason Statham) هستند.
با توجه به این که اکران سریع و خشن ۹ به سال ۲۰۲۰ موکول شده است، یونیورسال اکنون بصورت رسمی بر روی این پروژه تمرکز دارد و اکران آن برای بیست و ششم جولای سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.
کریس مورگان (Chris Morgan) کسی که کار بر روی فیلم نامه را از سال ۲۰۰۶ با فیلم Toyko Drift در دستور کار دارد، اکنون در حال نوشتن فیلم‌نامه این اسپین‌آف است که بر روی لوک هابز (Luke Hobbs) و دکارد شاو (Deckard Shaw) تمرکز دارد. هابز یک مامور امنیتی دیپلماتیک که توسط دواین جانسون بازی می‌شود و دکارت شاو  با بازی جیسون استاتهام، یک شخصیت قاتل که از شخصیت های بد در فرانچایز بوده است.
در عین حال منابع می‌گویند که یکی از دلایل به عقب افتادن قسمت ۹ برنامه ریزی‌های کارگردان فیلم بوده است. منابع همچنین می‌گویند که احتمال دارد جاستین لین ( Justin Lin) به فرانچایز بازگردد و اصلی ترین نقش را در قسمت ۹ بازی کند.
جانسون برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ در فیلم سریع و خشن ۵ ظاهر شد و یکی از شخصیت‌های اصلی فرانچایز لقب گرفت. او در چهار فیلم از هشت فیلم ظاهر شد. جیسون استاتهام در فیلم ششم ظاهر شد. شرکت یونیورسال در فیلم آخر تصمیم گرفت این دو را در کنار هم قرار دهد.
دونا لانگلی (Donna Langley)، مدیر عامل یونیورسال به Hollywood Reporter گفته است: "سریع و خشن یکی از محبوب ترین فرانچایزهای شرکت یونیورسال است و ما تصمیم گرفتیم تا این فرانچایز را با دقت زیادی ادامه دهیم”. وی ادامه داد: ” فرانچایز سریع و خشن شامل بسیاری از شخصیت های منحصر به فرد و قوی است و ما به دنبال ادامه دادن این فیلم همانطور که انتظار می رود هستیم.” مجموعه‌ی سریع و خشن از سال ۲۰۰۱ با یک بودجه‌ی متوسط آغاز به کار کرد و سعی در اشاعه‌ی بخشی از فرهنگ مسابقات خیابانی اتومبیل رانی داشت. اما در سرتاسر فیلم روحیه‌ی ماجراجویی و سبک اکشن دیده می‌شود.
دو فیلم آخر این فرانچایز، در باکس آفیس جهانی به ترتیب ۱٫۵ میلیارد دلار برای Fast 7 و۱.۲ میلیارد دلار برای The Fate Of The Furious درامد داشته است. یونیورسال همچنین این فیلم ها را به یک برند تبدیل کرده است که شامل محصولات مصرفی و یک نمایشگاه ورزشی فعال است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است