مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

بهترین تشک برای مقابله با کمردرد


مجله اینترنتی راه ما: یکی از دلایل اصلی و شایع کم تحرکی کمردرد است هر اندازه سن فرد بالاتر برود، حفظ وزن ، قدرت، استقامت و تعادل سخت‌تر می‌شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/16 - 4 ماه پیش
برای ماندن در مسیر سالم زندگی و داشتن یک زندگی فعالانه، نباید از درمان و مدیریت کمردرد که معمولا از صدمات و مشکلات سلامتی ناشی می‌شود، غافل شد.
اگر می خواهید بدانید که آیا یک تشک سفت‌تر برای شما بهتر است یا آنچه که در حال حاضر از آن استفاده می‌کنید، یک تخته سه لا را در زیر تشک خود بگذارید که ببینید آیا با این کار حرکات شما در رختخواب متعادل‌تر است یا خیر. حتی می‌توانید تشک خود را روی زمین بگذارید.
 قابل اعتماد‌ترین آزمایش این است که ببینید بعد از خوابیدن به مدت چند ساعت  روی انواع تشک، کدام یک به شما احساس بهتری می‌دهد. سعی کنید این کار را در هر جایی به غیر از خانه خود – برای مثال در یک هتل یا خانه یکی از دوستان و آشنایان  انجام دهید.
در حقیقت طبق گفته‌ دانشمندان دانشگاه هاروارد، بسته به قوس کمر افراد و بسته به نوع کمردرد، ممکن است یک نوع تشک برای فردی مناسب و برای فرد دیگر نامناسب باشد. بنابراین بهترین کار آزمایش تشک‌های مختلف است تا ببینید کدام یک به شما بیشتر احساس آرامش می‌دهد و صبح روز بعد از خواب احساس بهتر و شادابی بیشتری دارید...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است