Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

حرکت کاروان های راهیان نور درشب ممنوع است


رئیس سازمان اردویی و گردشگری بسیج مستضعفین با بیان اینکه اردوهای راهیان نور دانش آموزی از 22 مهر شروع می شود، اعلام کرد حرکت کاروان های راهیان نور در شب ممنوع است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/16 - 2 ماه پیش
سردار پاسدار یعقوب سلیمانی به خبرنگاران درسازمان بسیج گفت: استفاده حداکثری راهیان نور ازظرفیت راه آهن با حذف بخشی از واگن‌های باربری راه آهن درخطوط تهران - اهواز و تهران - خرمشهر صورت می‌گیرد.
وی افزود: این مسیر، تک ریلی و به صورت رفت و برگشتی است که از این پس بخشی از اعزام های راهیان نور دانش آموزی و عمومی از این طریق انجام می‌گیرد.
دبیرقرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج اظهار کرد: بنابر دستورالعمل سازمان اردویی و گردشگری بسیج به هیچ عنوان بعد از غروب خورشید اتوبوس های راهیان نور حق حرکت در جاده ها را ندارند و باید قبل از غروب در یکی از امکانات اقامتی از پیش تایین شده استراحت کنند
سردار سلیمانی تأکید کرد: در حال حاضر بخشی از این دانش‌آموزان و دانشجویان از طریق قطار و سیستم ریلی عازم مناطق عملیاتی می‌شوند، اما مساله مهم این است که ظرفیت سامانه ریلی کشور برای این مساله بسیار محدود است.
روز گذشته نیز فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج اعلام کرد :26 هزار مبلغ و مبلغه، 76 هزار مدیر کاروان و بیش از 40 هزار خادم در زمینه اعزام کاروان های راهیان نور فعالیت می کنند.
سردارپاسدارعلی فضلی درنشست ستاد ملی راهیان نور دانشگاهیان اظهارکرد: 200 هزار نفر کادر انقلاب اسلامی عملیات فرهنگی راهیان نور را سازماندهی می کنند.
وی تاکید کرد: تمامی ظرفیت سپاه و بسیج در ایام اربعین در خدمت زائران اباعبدالله الحسین(ع) قرار می گیرد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است