مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

مرکز خرید مای‌زیل فرانکفورت / تجربه‌ای منحصربه‌فرد است + فیلم


مجله اینترنتی راه ما: خرید در فرانکفورت، تجربه‌ای منحصربه‌فرد است که با سر زدن به مراکز خرید مدرن و زیبای این شهر، کامل می‌شود؛ مراکزی که فراتر از یک مجموعه‌ی تجاری ساده هستند و آن‌‌ها را می‌توان مراکز تفریحی، تجاری و فرهنگی نامید.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/16 - 4 ماه پیش
در این مرکز خرید بزرگ و مدرن، بهترین تجربه‌ی خرید در فرانکفورت برای شما رقم خواهد خورد. با وجود نمای استیل و شیشه‌ای و مسیرهای مارپیچ تزیین‌شده با تندیس‌های مختلف، این مجموعه‌ی تجاری شبیه یک گالری فوق مدرن یا ساختمانی به نظر می‌رسد که از دل یک فیلم علمی تخیلی بیرون آمده است. بنای دیدنی این مجموعه، کاری از معمار مشهور، Massimiliano Fuksas است.
پشت این نمای شگفت‌انگیز، این مرکز تجاری به وسعت ۷۷ هزار مترمربع، میزبان فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، یک مرکز تناسب اندام و بخش‌های تفریحی است. گذشته از همه‌ی این امکانات، معماری این بنا، بخشی از تجربه‌ی ناب شما از خرید در این مرکز خواهد بود.
همه‌ی شش طبقه‌ی این مرکز، با نور طبیعی روشن می‌شود. یک بخش عمومی و روباز در مرکز این مجموعه قرار دارد که بازدیدکنندگان می‌توانند در آن نفسی تازه کرده و استراحت کنند.
این مرکز خرید، مجموعه‌ای از جذاب‌ترین و بهترین برندهای دنیا را گرد هم آورده است. علاوه بر بهترین فروشگاه‌های پوشاک، این مرکز میزبان رویدادهای هنری و فرهنگی است؛ حتی رویدادهای موسیقی مشهور هم در آن مرکز برگزار شده است. در واقع این مجموعه‌ی تجاری و تفریحی، مثل بسیاری از مراکز خرید بزرگ دنیا، فقط به خرید و فروشگاه محدود نمی‌شود و یک تجربه‌ی توریستی کامل است.
در این مرکز خرید می‌توانید یک روز کامل را به گشت و گذار و خرید بگذرانید. هر محصولی که نیاز داشته باشید، به راحتی پیدا می‌کنید. در رستوران‌ها می‌توانید غذاهای لذیذ نوش جان کرده و دقایقی را استراحت کنید.
این مرکز خرید در مرکز فرانکفورت واقع شده است. ورودی اصلی آن در خیابان خرید Zeil، مهم‌ترین خیابان خرید در فراکفورت قرار دارد. این مجموعه‌ی تجاری در ۲۶ فوریه سال ۲۰۰۹ رسما افتتاح شد بنابراین یکی از جدیدترین مراکز خرید این شهر است.
..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است