Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

علت مرگ دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد چه بود؟


مجله اینترنتی راه ما: سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: پس از انجام آزمایشات و معاینات لازم اولیه از سوی پزشکی قانونی مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن علت فوت دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد اعلام شده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/16 - 2 ماه پیش
فریده دارابی اظهار داشت: بعد از طی مراحل پزشکی قانونی مراسم تشییع خاکسپاری مرحومه خانم زهره قاسمی با حضور ریاست، معاونان و مسئولان دانشگاه و خانواده و دوستان ایشان برگزار شد.
وی افزود: با توجه به اعلام اولیه پزشکی قانونی مبنی‌بر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن به‌عنوان علت فوت متوفی، سرپرست دانشگاه دستور بررسی در ارتباط با علت و چگونگی وقوع این حادثه Incident را داد.
سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد بیان کرد: با تماممقصران و خاطیان این حادثه که منجر به این ضایعه دلخراش شده‌اند با دستور سرپرست دانشگاه برخورد قاطع و قانونی می‌شود.
دارابی خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود با انجام اقدامات فوری و همچنین برنامه‌ریزی صحیح و اصولی درازمدت از تکرار چنین حوادث Accidents غم‌انگیز جبران‌ناپذیر جلوگیری شود.
وی تصریح کرد: تصمیمات لازم در زمینه مدیریت این حادثه و پیشگیری از تکرار مجدد آن در جلسه‌ای با حضور نمایندگان و بازرسانی از وزارت بهداشت و مسئولان دانشگاه برگزار می‌شود...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است