مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

راه اندازی سامانه خرج از کشور دانشجویان و طلاب مشمول خدمت وظیفه


مجله اینترنتی راه ما: رئیس سازمان وظیفه عمومی از راه اندازی سامانه الکترونیکی مجوز خروج از کشور مشمولان دانشجو و طلاب خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/16 - 3 ماه پیش
سردار بهرام نوروزی بیان داشت:سازمان وظیفه عمومی ناجا با توجه به مسئولیت و ماموریتی که به عهده دارد یکی از مجموعه های ناجا است که ارتباط بسیار گسترده با بدنه جامعه و جوانان دارد و به صورت مستقیم با جوانان و غیر مستقیم با خانواده های آنان در ارتباط است.
وی افزود: با توجه به حجم گسترده مراجعات، تلاش ما براین است تا با بهره مندی از تکنولوژی ها و امکانات نوین، بتوانیم خدمات بهتری به مشمولان ارائه دهیم.
این مقام مسئول از راه اندازی سامانه ثبت اینترنتی مجوز خروج از کشور در سراسر کشور خبرداد وگفت: به منظور افزایش کیفیت خدمات و تسهیل و تسریع در انجام امور وظیفه عمومی، سامانه اینترنتی صدور مجوز خروج از کشور برای دانشجویان و طلاب حوزه های علمیه در سراسر کشور راه اندازی شد.
وی در ادامه افزود: متقاضیان می توانند با ورود به درگاه خدمات الکترونیک انتظامی به نشانی evazifeh.epolice.ir و یا epolice.ir نسبت به ثبت اطلاعات لازم اقدام و درصورت تایید اطلاعات توسط دانشگاه و یا حوزه علمیه ، نسبت به پرداخت ودیعه خروج از کشور از طریق درگاه بانکی اقدام کرده که در نهایت مجوز خروج از کشور توسط سازمان وظیفه عمومی صادر و به سامانه گذرنامه منتقل می شود...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است