Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

بلای هولناک که بر سر دختر جوان در پشت پیشخوان مغازه آمد + عکس


مجله اینترنتی راه ما: با گذشت بیش از ۴ سال از قتل دختر صراف، تلاش برای دستگیری عامل جنایت بی‌نتیجه مانده و در این شرایط خانواده مقتول با حضور در دادسرا درخواست پرداخت دیه از بیت‌المال را کردند.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/16 - 2 ماه پیش
این حادثه Incident 23اردیبهشت سال 92رخ داد. آن روز پسر جوانی وارد یک مغازه صرافی در میدان فردوسی شد و قیمت دلار را  پرسید. او سپس از مغازه بیرون رفت و دقایقی بعد مجددا بازگشت و ادعا کرد که قصد خرید دلار دارد. وی کارت عابربانکش را در اختیار دختر جوانی که پشت پیشخوان بود قرار داد اما وی اظهار داشت که باید کارت ملی نیز همراهش باشد.
پسر جوان به بهانه اینکه پدرش قرار است کارت ملی را به دستش برساند در صرافی منتظر نشست تا همه مشتریان از مغازه بیرون بروند. وقتی دختر جوان در صرافی تنها شد، او چاقویی از کیفش بیرون کشید و با حمله به وی ضربه‌ای به پهلوی دختر جوان وارد کرد. او بعد از آن دلارهایی را که داخل کشو بود،  سرقت Stealing کرد و پا به فرار Escape گذاشت.
دقایقی بعد مأموران پلیس با تماس همسایه‌ها در جریان ماجرا قرار گرفتند و راهی محل حادثه شدند. دختر جوان به بیمارستان منتقل شد اما چند روز بعد بر اثر شدت جراحت و خونریزی داخلی به کام مرگ فرو رفت. بررسی‌ها نشان می‌داد که قربانی، گیتی نام داشت و مدت 3سال بود که در صرافی پدرش کار می‌کرد. پدر مقتول گفت: صرافی متعلق به من بود و دختر و پسرم در آنجا کار می‌کردند.
یک ساعت پیش از حادثه برای انجام کاری از مغازه بیرون رفتم. پسرم هم به‌دنبال انجام کاری بود و متأسفانه وی نیز زمان حادثه در مغازه حضور نداشت. در این حادثه حدود 13یا 14هزار دلار سرقت شد و پس از انتقال دخترم به بیمارستان، پزشکان فقط پهلوی وی را بخیه زدند و او را مرخص کردند. وقتی به خانه رسیدیم دخترم حالش خراب شد و مجددا او را به بیمارستان دیگری بردیم. آنها وقتی بخیه‌ها را شکافتند و معاینات لازم را انجام دادند، متوجه شدند که طحال، کلیه و قسمتی از روده دخترم بر اثر ضربه چاقو پاره شده است. به همین‌خاطر او بلافاصله به اتاق عمل رفت اما تلاش پزشکان نتیجه‌ای نداد و او سرانجام بر اثر خونریزی داخلی جان باخت.
به‌دنبال این حادثه، تیمی از مأموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت به بررسی تصاویر دوربین مداربسته صرافی پرداختند و با به‌دست آمدن تصویر سارق جنایتکار ردیابی‌های پلیسی برای دستگیری وی شروع شد. در این رابطه چند مظنون دستگیر شدند اما چون مدارکی علیه آنها نبود، آزاد شدند. حالا با گذشت 4سال و 5‌ماه از زمان حادثه با توجه به اینکه عامل جنایت شناسایی و دستگیر نشده است، پدر و مادر گیتی با مراجعه به شعبه ششم دادسرای جنایی تهران درخواست دیه از بیت‌المال را مطرح کردند. در همین حال قاضی محسن مدیرروستا پرونده را به دادگاه کیفری فرستاد تا قضات در این خصوص نظر خود را اعلام کنند...
اخبار اختصاصی سایت مجله اینترنتی راه ما را از دست ندهید:
اقدام وحشتناک مرد جوان با دختر جوان پشت پیشخوان یک صرافی در میدان فردوسی
همخوابی بی شرمانه زنم با مرد غریبه را در دوربین مخفی اتاق خواب دیدم+ عکس
مهدیه برای من بود! وقتی از سربازی برگشتم او را با پسر خاله اش دیدم
دردسر بزرگ برای ثریا با هدیه تولدی که داماد به او داد!+ عکس
علت مرگ دختر دانشجوی پزشکی در حمام خوابگاه شهرکرد
سر بریده دختر خبرنگار پیدا شد + عکس
بلایی وحشتناکی که مرد همسایه به خاطر بدنامی بر سر دختر جوان آورد +فیلم وعکس
نام حضرت عباس (ع) جوانی را در پای چوبه دار نجات داد
به چوب بستن جوانی توسط مردم که دختر 10 ساله را آزار داده بود + عکس
دختر زامبی دستگیر شد + فیلم
لحظه به لحظه فیلم قتل وحشتناک جوان مهابادی از زبان عمویش+ فیلم و تصویر 14+
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است