مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

2 ادعا در مرگ تلخ دختر دانشجوی پزشکی در حمام خوابگاه


مجله اینترنتی راه ما: تحقیقات تخصصی برای کشف رازمرگ مرموز یکی از دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد دردستورکار پزشکی قانونی قرارگرفت.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/16 - 4 ماه پیش
به گزارش گروه حوادث Accidents  مجله اینترنتی راه ما،  دو تن از دانشجویان پزشکی دختر خوابگاه بهارستان شهرکرد دچار حادثه Incident شدند. یکی از دختران با کمک چند دانشجو نجات یافت اما «فاطمه» که دانشجوی ترم 9 بود پس ازانتقال به بیمارستان آیت‌الله کاشانی به‌دلیل وخامت حالش جان باخت.
تعدادی از دانشجویان به تیم تحقیق اعلام کردند از چندی قبل بوی گاز را در طبقات 2 و 3 خوابگاه استشمام کرده بودند. حتی مدیر امور خوابگاه را نیز در جریان گذاشتند. اما سید علی درخشان، سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری در پاسخ به این اظهارات گفت: «خانم زهره قاسمی یکی از دانشجویان رشته پزشکی شامگاه جمعه در خوابگاه بهارستان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد دچار ایست قلبی و تنفسی شد و با وجود عملیات احیا در بیمارستان، متأسفانه جان خود را از دست داد.
برخلاف اظهارات برخی دانشجویان مبنی براینکه وی دچارمسمومیت با گازشده است، باید گفت که تأسیسات این خوابگاه گازکشی ندارد و سیستم گرمایشی شوفاژ است. با این حال بررسی‌ها آغاز شده است و نتیجه پس از نظریه پزشکی قانونی اعلام می‌شود.»
فاضل محمدی مقدم، مدیرکل فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد نیزاظهارداشت: «هنوز علت دقیق مرگ این دانشجو مشخص نیست و به همین دلیل نمی‌توان در این باره اظهار نظر دقیقی داشت و از همه دانشجویان انتظارداریم تا زمان اعلام نتیجه نهایی خویشتنداری کنند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است