مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

جپاروف: می‌خواهم با استقلال جام بگيرم


سرور جپاروف از اينكه در استقلال با يك مربي بزرگ كار مي‌كند، خوشحال است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/15 - 4 ماه پیش
خبر ورزشی: سرور جپاروف از اينكه در استقلال با يك مربي بزرگ كار مي‌كند، خوشحال است.
او اميدوار كه تيمش با هدايت شفر روند بهتري نسبت به قبل پيدا كرده و بتواند در روزهاي آتي با قدرت به ليگ برتر برگردد.
*از تمرينات تيم چه خبر؟
همه چيز خوب است. بعد از چند روزي كه براي استراحت در تهران نبودم، كارم را از هفته قبل از سر گرفتم و تلاش مي‌كنيم تا با قدرت به ليگ برگرديم.
* نظرت درباره تغييرات در كادر فني چيست؟
جا دارد به كادر قبلي خسته نباشيد بگويم. منصوريان و مربيانم قبلي هم خيلي براي تيم تلاش مي‌كردند و مي‌خواستند با تيم نتايج خوبي بگيرند ولي گاهي در فوتبال اين شرايط به وجود مي‌‌آيد كه هر كاري مي‌كنيد، تيم نتيجه نمي‌گيرد. فوتبال از اين بالا و پايين‌ها دارد و قطعاً منصوريان كه مربي جواني است، به اين نكته دست پيدا كرده است. فكر مي‌كنم او روي بد فوتبال را ديد.
* شفر هم خيلي از تو تعريف كرده بود...
باعث خوشحالي من است كه سرمربي تيم درباره من صحبت‌هاي خوبي كرده است. البته اين بار مسئوليت مرا هم بيشتر مي‌كند. اين نشان مي‌دهد كه او روي من و ديگر بازيكنان بزرگ استقلال حساب باز كرده و ما هم بايد جواب اين اعتماد را بدهيم.
* نظرت درباره شفر چيست؟
او مربي كارنامه‌داري است كه هم تجربه كار باشگاهي داشته و هم كار در تيم‌هاي ملي. اين به ما و البته به او كمك مي‌كند كه با تدابير كامل تيم را از اين شرايط نجات بدهد.
* خوشحالي كه با او كار مي‌كني؟
قطعاً! كار با مربيان بزرگ هما‌ن‌قدر كه براي تيم خوب است، براي تك‌تك بازيكنان تيم هم خوب است و سبب مي‌شود سطح كلي تيم بالا بيايد. شفر در بوندس‌ليگا كار كرده و قطعاً راه‌هاي تجربيات زيادي دارد كه با انتقال آنها به ما مي‌تواند باعث شود تا ما هم تجربيات‌مان بالاتر برود. من در اين سال‌ها با مربيان بزرگي كار كرده‌ام و اين هم به ديگر تجربياتم اضافه مي‌كند.
* فكر مي‌كني بتواند استقلال را به جمع مدعيان برگرداند؟
شك ندارم اين كار را مي‌كند. درباره‌‌اش خواندم و متوجه شدم قبلاً هم سابقه كار با تيم‌هاي بحران‌زده را داشته. البته ما در رشت نتيجه خوبي گرفتيم و ديگر در آن وضعيت قبل نيستيم و اين كمك مي‌كند تا او بهتر بتواند تيم را در اختيار بگيرد.
* با كمي تأخير تولدت هم مبارك.
ممنونم. البته دوستان استقلالي و هواداران تيم در روز تولدم پيام‌هاي زيادي به من دادند و خوشحالم كردند.
* درباره‌ات نوشته شد قصد داري در استقلال از دنياي توپ گرد خداحافظي كني.
هنوز به اين موضوع به طور جدي فكر نكرده‌ام. هميشه گفته‌ام زماني كه حس كنم نمي‌توانم براي تيمم مفيد باشم، خودم كنار مي‌روم. البته از اينكه در تيمي بزرگ مثل استقلال از دنياي فوتبال خداحافظي كنم، بهتر است ولي آينده را كسي نديده است.
* بازي تيم ملي ايران و توگو را ديدي؟
ديدم. قبلاً هم گفته بودم كه تيم خوبي داريد. در اين بازي هم خيلي برتر از حريفش بود. بازي چشمي، وريا و ابراهيمي هم خيلي خوب بود. اميدوارم تيم ملي‌‌تان در جام جهاني‌ حضوري موفق داشته باشد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است