Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

گل‌نزدن‌هایِ تکراری بیت‌سعید؛ جای نگرانی نیست


استقلال در فصل نقل و انتقالات بازیکنان بدی خرید، یا خریدهای خوبی داشت که شروع بدی در این فصل داشتند؟

منتشر شده در تاریخ 1396/07/15 - 2 ماه پیش
وبسایت نود:  استقلال در فصل نقل و انتقالات بازیکنان بدی خرید، یا خریدهای خوبی داشت که شروع بدی در این فصل داشتند؟ واکاوی ضعف بازیکنان استقلال بعد از رفتن منصوریان دیگر نمی‌تواند فایده‌ای داشته باشد اما می‌تواند مشخص کند که می‌توان به آینده آبی‌پوشان امیدوار بود یا نه.
ضعف استقلالی‌ها که بیش از همه در این فصل به چشم آمد ضعف مهاجمان در گلزنی بود. این  در حالی بود که همه مهاجمان استقلال در فصل گذشته عملکرد بسیار بهتری را نسبت به این فصل از خود به نمایش گذاشته بودند. یکی از این مهاجمان که در این فصل نتوانسته انتظارات را برآورده کند حسن بیت‌سعید است. بازیکنی که تا پایان هفته هشتم آمار صفر گل و صفر پاس گل را از خود به جای گذاشته است. بی‌شک گل‌نزدن او در روزهایی که شهباززاده هم مصدوم شد یکی از دلایلی است که استقلال منصوریان عملکردی بسیار پایین‌تر از حد انتظار را به نمایش گذاشت. بازیکنی که با پوشیدن پیراهن شماره ۷ انتظارات را از خودش بیشتر هم کرد.
اگرچه بیت‌سعید تا این‌جای فصل ناامیدکننده ظاهر شده اما نمی‌شود کاملا از این بازیکن قطع امید کرد و در هر هفته می‌شود در انتظار بازگشت او و گل‌زنی‌اش بود. بیت سعید در فصل‌های گذشته نشان داده که خاموش شدن موتور گلزنی‌اش درچند هفته پی در پی اتفاقی عادی است که با چند گل متوالی آن را جبران می‌کند.
بیت سعید سومین فصل حضورش در لیگ برتر را می‌گذراند. او در فصل اول ۹ و در فصل دوم ۱۰ گل زده است و در هر دو سال پنجمین گلزن برتر لیگ بوده است و در جدول پاسورها هم جایگاه نسبتا خوبی داشته است. با این حال او در فصل اول که توانست با استقلال خوزستان قهرمان لیگ برتر شود سیزده هفته نه گل زد و نه پاس گل داد و در هفته چهاردهم با یک پاس گل روند خوبش را شروع کرد. او فصل گذشته هم تجربه مشابهی داشت و ۷ هفته را بدون گل‌زده گذراند و بعد از آن از دوران افت خارج شد. حالا با توجه به این تجربه می‌شود به بازگشت بیت‌سعید با توپ پر امیدوار بود تا استقلال با کمک گل‌هایش از بحران خارج شود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است