مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

حدادی: هدفم موفقیت در المپیک 2020 است


ملی‌پوش پرتاب دیسک کشورمان هدف خود را کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و موفیت در المپیک ۲۰۲۰ عنوان کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/15 - 4 ماه پیش
خبرگزاری تسنیم: احسان حدادی، ملی‌پوش پرتاب دیسک کشورمان در مرحله دوم رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور با رکورد 65 متر و 66 سانتی‌متر به مقام نخست رسید.
وی پس از این موفقیت و به ثبت رساندن بهترین رکورد سال‌های اخیرش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در 4 سال اخیر هیچ گاه نتوانسته بودم دیسک را به این اندازه پرتاب کنم. من در چند سال اخیر کمی از ریتم افتاده بودم، اما این ریتم کم کم دارد بر می‌گردد.
حدادی افزود: امروز البته هوا سرد بود و به همین دلیل نیز رکوردم قابل توجه است. ضمن این که این رکورد برای این موقع از فصل رکورد خوبی محسوب می‌شود. امیدوارم بتوانم در مرحله پایانی رقابت‌ها نیز رکورد بهتری را به ثبت برسانم.
نایب قهرمان المپیک 2012 لندن ادامه داد: حفظ رکوردها کار سختی است، من رکورد 67 - 68 متر را داشتم، اما در چند سال اخیر بدون مربی شدم و چندین عمل جراحی را نیز داشتم. خدا را شکر می‌کنم که توانستم به روزهای خوبم برگردم.
وی در خصوص اهداف آینده‌اش گفت: امیدوارم در بازی‌های آسیایی 2018 طلا بگیرم. البته هدف اصلی من موفقیت در بازی‌های المپیک 2020 است و می‌خواهم در توکیو پرتاب خوبی داشته باشم. من تازه یاد گرفته‌ام که در این سن چگونه ورزش کنم.
حدادی درباره شرایط مربی‌ آینده‌اش اظهار داشت: چند روز قبل نامه‌ای را در خصوص داشتن مربی اختصاصی و همچنین فیزیوتراپ به فدراسیون دوومیدانی نوشتم که هرچه سریعتر این موضوع مشخص شود. البته حسین توکلی قهرمان وزنه‌برداری المپیک در سال 2000 حضور دارد و در کنارش لذت می‌برم. امیدوارم همه چیز دست به دست هم بدهد و نتیجه خوبی در بازی‌های آسیایی بگیرم.
نایب قهرمان المپیک 2012 لندن در پایان در خصوص دریافت پاداش قهرمانی در آسیا و همچنین مشکلاتی که طی ماه‌های اخیر داشته، گفت: من هنوز پاداش قهرمانی در آسیا را دریافت نکردم. ضمن این که با کسی هم مشکل ندارم.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است