مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

جمع‌آوری و امحای 4000 قلیان در همدان


معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: طی دو ماه گذشته شهرداری همدان اقدام به جمع‌آوری و امحای 4 هزار قلیان در سطح شهر همدان کرده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/15 - 3 ماه پیش
خبرگزاری ایسنا: معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: طی دو ماه گذشته شهرداری همدان اقدام
به جمع‌آوری و امحای 4 هزار قلیان در سطح شهر همدان کرده است.
مجید درویشی با بیان اینکه در شهر همدان شهرداری فقط در اماکن عمومی و سرباز مانند پارک‌ها و گنجنامه می‌تواند اقدام به جمع‌آوری قلیان کند، افزود: برای جمع‌آوری قلیان در اماکن سرپوشیده‌ای چون رستوران‌ها، هتل‌ها، قهوه‌خانه‌ها نیاز به حکم مرکز بهداشت است.
وی با تأکید بر اینکه 4 هزار قلیان در دو ماه اخیر از سطح شهر همدان جمع‌آوری شده است، اظهار کرد: شهرداری در این‌باره تلاش می‌کند اما سازمان‌های ذیربط هم در زمینه جمع‌آوری آن باید همکاری کنند.
درویشی خاطرنشان کرد: متأسفانه قیمت ارزان قلیان و درآمد آسانی که از این راه کسب می‌شود، باعث گرایش افراد به این سمت شده است.
مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان نیز در گفت‌وگو با ایسنا، از معدوم‌سازی 70 قلیان طی روز گذشته خبر داد.
حسینعلی نوروزی افزود: در روز گذشته ۷۰ عدد قلیان و 200 عدد ادوات آن از پارک بلوار ارم همدان با همکاری و مشارکت نیروی انتظامی منطقه شکریه و عوامل شهرداری جمع‌آوری و در پاسگاه انتظامی شکریه معدوم شد.
وی تصریح کرد: همواره به دنبال جمع‌آوری قلیان از پارک‌ها و اماکن عمومی هستیم و گشت‌های سیار این معاونت در پارک بلوار ارم به صورت شیفتی حضور دارند.
نوروزی با تأکید بر اینکه شر قلیان را از سر بلوار ارم کم خواهیم کرد، گفت: در آینده‌ای نزدیک بلوار ارم را از قلیان پاکسازی می‌کنیم.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است