مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

«آزاد به قید شرط» در جشنواره کمبریج انگلستان


فیلم «آزاد به قید شرط» به سی‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کمبریج در کشور انگلستان راه یافت.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/15 - 4 ماه پیش
فیلم‌نت نیوز: فیلم «آزاد به قید شرط» به سی‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کمبریج در کشور انگلستان راه یافت.
فیلم آزاد به قید شرط پنجمین ساخته سینمایی حسین شهابی که از تاریخ ۲۶ مهرماه اکران عمومی خود را در سطح کشور آغازخواهد کرد، در ادامه حضورهای بین‌المللی خود در بخش «The Moving Cinema» جشنواره بین‌المللی فیلم کمبریج انگلستان به روی پرده می‌رود.
نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی «آزاد به قید شرط» بر عهده حسین شهابی بوده و در آن بازیگرانی چون امیر جعفری، شقایق فراهانی، لیلا اوتادی، دیبا زاهدی، امیررضا دلاوری، شکرخداگودرزی، رامین راستاد، امیر دژاکام، احمد نیکپور، علیرضا ثانی فر، وحید رستم پور، مجید رمضانی، رها مردانی، فرشین طهماسب، محمد کارهمت، محمد اکبری، سونیا شیرازی، احمد شهابی و… ایفای نقش کرده‌اند.
این فیلم محصول سال ۹۵ است و در خلاصه داستان آن آمده: کیوان کمالی به بیست سال حبس محکوم شده و بعد از تحمل ۱۰ سال حبس به طور مشروط از زندان آزاد می‌شود. پرهیز از وقوع هرگونه تخلف و جرم و نزاع و درگیری بزرگترین چالش پیش روی کیوان کمالی در مواجهه با جامعه لجام گسیخته‌ است.
همچنین جشنواره‌ کمبریج میزبان مستند فصل هرس به کارگردانی لقمان خالدی، A۱۵۷ به کارگردانی بهروز نورانی‌پور و آوای بی سرزمین به کارگردانی آیت نجفی در بخش مستند این رویداد است.
سی‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کمبریج از ۱۹ تا ۲۶ اکتبر ( ۲۷  مهر الی ۴ آبان) درشهر کمبریج کشورانگلستان برگزار خواهد شد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است