Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

محصول جدید سیتروئن وارد بازار می شود/ ژیان های مدرن همه را انگشت به دهان کرد !


مجله اینترنتی راه ما: مقامات سیتروئن در خصوص این کانسپت اعلام کرده‌اند که ریولت را با توجه به تمام زوایا و ویژگی‌های 2CV ساخته‌اند و نگاه امروزی و مدرن خود را نیز در آن پرورانده‌اند.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/15 - 2 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اقتصادی: این خودرو در سال 2009 به عنوان یک مفهومی در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش درآمد. خودرویی که نویدبخش زندگی مدرن شهری و یادآور محبوب‌ترین خودروی تاریخ کمپانی سیتروئن 2CV یا همان ژیان است.
مقامات سیتروئن در خصوص این کانسپت اعلام کرده‌اند که ریولت را با توجه به تمام زوایا و ویژگی‌های 2CV ساخته‌اند و نگاه امروزی و مدرن خود را نیز در آن پرورانده‌اند.
سیتروئن می‌گوید 2CV های قدیمی ساده و اصیل به نظر می‌رسیدند و اینک ریولت‌ها لوکس و رنگارنگ ساخته شده‌اند تا نداشته‌های نسل‌های قبل از خود را جبران کنند. خودرو با خطوط منحنی و قوس و انحناهای کناری زیبا به نظر می‌رسد.
از نمای جلو خودرو زیبا به نظر می‌رسد. دریچه‌های هوا در جلو پنجره وجود دارد و چراغ‌ها به گونه‌ای است که تصور وجود ابرو در طرح ظاهری در ذهن تداعی می‌شود.
فضای داخلی نیز کامل و درجه یک به نظر می‌رسد. در طراحی داخلی از ساختار F1 مکلارن استفاده شده و سه صندلی در آن تعبیه شده است که یکی از آنها بیشتر شبیه یک مبل راحتی بزرگ است.
نباید در میزان استفاده مواد فوق‌العاده در این خودرو شک کرد. چرم مشکی دست‌دوز در ترکیب با رنگ قرمز و بنفش، آلومینیوم و صفحه نمایش لمسی و کریستالی در این خودرو به وفور خودنمایی می‌کند.
به همین دلیل است که می‌توان فضای درونی خودرو را مطابق با مد روز، درخشان و تا کمی دخترانه نامید و آن را یک شاخص خوب برای زندگی شهری دانست.
یک موتور بنزینی نه چندان قدرتمند و یک موتور الکتریکی خودرو را شایسته لقب پلاگین هیبرید کرده است. قابلیت تمام الکتریک خودرو آن را در رده آلاینده‌هایی در حد صفر نگه می‌دارد. این خودرو به یک مجموعه سقفی با سلول‌های خورشیدی مجهز است که در صورت لزوم به تقویت توان باتری کمک می کند.
..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است