Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

بازیگر زن سینما و تلویزیون تصمیم گرفت بازی نکند


مجله اینترنتی راه ما: بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: پیشنهادهای تازه‌ای برای بازی در تلویزیون و سینما داشته ام اما این روزها نمی‌خواهم بازی کنم. تصمیم به استراحت گرفته‌ام و ترجیح می‌دهم کمی گزیده‌تر کار کنم.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/15 - 2 ماه پیش
وی از حضور احتمالی خود در جشنواره فیلم فجر خبر داد و افزود: البته چندی پیش در فیلم سینمایی Movie اولین امضا برای رعنابه کارگردانی علی ژکان به ایفای نقش پرداختم. فیلم در آخرین بخش‌های مراحل پس از تولید همچون صداگذاری قرار داشته و به احتمال فراوان راهی جشنواره فیلم فجر خواهد شد.
بازیگر سریال شاید برای شما هم اتفاق بیفتد با اشاره به عدم حمایت از وی در دوران بازیگری تاکید کرد: به اعتقاد من نباید دنبال بازی کردن در هر کاری بود. نقشی که مناسب من باشد خودش مرا پیدا کرده و پیشنهاد می‌شود. طی شانزده سال فعالیت در عرصه بازیگری هیچکس از من حمایت نکرد و همواره امیدم به خدا بود و همین عاملی است که طی این سالها به حضور مداومم کمک کرده است.
وی بازیگری را خدمت به فرهنگ توصیف کرد و ادامه داد: قصد ندارم که به صورت طولانی مدت بیکار باشم اما ترجیح می‌دهم برای حضور در یک اثر مشتاق باشم. دوست دارم نقشی را بازی کنم که برای کار مفید بوده و حرفی برای مخاطب داشته باشد.همواره دنبال نقشی هستم که خدمتی برای فرهنگ و هنر Art کشور محسوب شود.
کمال‌زاده با گلایه از پیشنهادهای تکراری گفت: نمی‌خواهم در بازیگری دچار تکرار شوم. متاسفانه در حرفه ما روال بر این است که اگر در یک فیلم نقش یک معتاد Addicted را خوب بازی کرده باشید 40 کار دیگر برای همان نقش به شما پیشنهاد می‌شود و من همواره از این تکرار در بازیگری گریزان هستم...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است