Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

اشکان کاپیتان بدون تکلیف ایران


مجله اینترنتی راه ما: کاپیتان تیم ملی ایران همچنان در شرایطی در جمع ملی پوشان حضور دارد که برای انتخاب تیم باشگاهی بلاتکلیف است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/15 - 2 ماه پیش
اشکان دژاگه بعد از این که قراردادش با ولفسبورگ تمدید نشد در تابستان با وجود شایعات مختلفی که در ارتباط با مقصد آینده اش به گوش می رسید بدون این که تصمیمی بگیرد همچنان به عنوان بازیکن آزاد بدون تیم ماند و این بلاتکلیفی مانع ادامه حضور او در اردوی تیم ملی ایران نشد.
دژاگه که بعد از صعود به جام جهانی با ایران حالا برای تجربه دومین حضور در این تورنمنت معتبر آن هم به عنوان یکی از کاپیتان های تیم ملی بی تاب است، به یکی از معدود ستاره های دنیای فوتبال تبدیل شده که با وجود بدون تیم بودن در اردوهای ملی حاضر می شود و کارلوس کی روش به عنوان ستاره روی او در برنامه های تاکتیکی اش حساب باز می کند.
اشکان که مثل تمام ستاره های اصلی ایران در مصاف با توگو استراحت کرد تا از روی نیمکت شاهد درخشش جوان‌تر های تیم ملی باشد حالا با حضور نفراتی مثل سامان قدوس، مهدی ترابی و ... زنگ خطر برایش به صدا در آمده که باید هر چه سریع تر تکلیف ادامه فعالیت باشگاهی خود را روشن کند، چون دور بودن از شرایط بازی ممکن است تبعات سنگینی برایش در پی داشته باشد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است