Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

اکران «والسی برای تهران» در هنر و تجربه


مستند «مانکن‌های قلعه حسن خان» و «والسی برای تهران» از روز دوشنبه ۱۷ مهر در گروه «هنر و تجربه» اکران خود را آغاز می‌کنند.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/15 - 2 ماه پیش
فیلم نت نیوز: مستند مانکن‌های قلعه حسن خان به کارگردانی سام کلانتری و والسی برای تهران به کارگردانی زینب تبریزی از روز دوشنبه ۱۷ مهر در سینماهای «هنر و تجربه» اکران خود را آغاز خواهند کرد.
اکران این دو مستند به طور همزمان در یک سانس خواهد بود.
مستند «مانکن های قلعه حسن خان» علاوه بر حضور در جشنواره‌های متعدد بین‌المللی سال گذشته موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم مستند از هشتمین جشن خانه سینما شد.
این فیلم داستان تولد و زندگی چند مانکن است. آنها همه یکسان خلق می‌شوند اما دست سرنوشت پُر زورتر از آن است که عاقبت‌شان هم یک شکل باشد، پس «مانکن های قلعه حسن خان» شاید، داستان سرنوشت باشد.
همچنین مستند «والسی برای تهران» ساخته زینب تبریزی نیز تاکنون در جشنواره‌های متعدد بین‌المللی به نمایش در آمده است. این فیلم داستان مهرداد مهدی از نخستین نوازندگان موسیقی خیابانی در ایران است که قصد دارد برای برگزاری فستیوال موسیقی خیابانی در تهران گروه خود را که سال ها با آنها در خیابان‌ها نوازندگی کرده است کنار هم جمع کند اما در این راه با اتفاقات و موانع متعددی روبرو می‌شود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است