Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

پایان ماه عسل یک روزه در استقلال


مجله اینترنتی راه ما: ماه عسل وینفرد شفر در استقلال تنها یک روز طول کشید. تنها یک روز بعد از آنکه شفر، تمرین آبی پوشان را ورای انتظاراتش خواند و بازیکنان این تیم را ستود، ماه عسل به پایان رسید و بازیکنان استقلال، آن روی سکه خنده های مرد آلمانی را هم دیدند.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/15 - 2 ماه پیش
داد و فریادهای وینفرد شفر در نخستین جلسه تمرینی جدی اش بر سر بازیکنان را باید نخستین گام او در راستای به دست گرفتن کنترل تیمش به حساب آورد. او تا روزی که با کت و شلوار بر سر تمرین حضور داشت، نه تصمیم گرفت و نه حرفی زد که در حوزه مربیگری باشد. با این همه وقتی با گرمکن وارد زمین تمرین استقلال Esteghlal شد، به بازیکنان نشان داد که قصه دیگر به شیرینی روزهای قبل نیست.
شفر در تمرینات، گردگیری را با فریاد زدن بر سر بازیکنانی آغاز کرد که در پاس دادن کیفیت و دقت لازم را از خود به نمایش نگذاشتند و فریادهای بلندش را نگه داشت برای آنها که توپ را لو می دادند؛ اما به عقب برنمی گشتند.
تاکیدهای او مبنی بر پرهیز از نگه داشتن توپ و ارسال آن با پاس به بازیکنان دیگر در حداقل وقت، نشان می دهد که مرد آلمانی از تیمش چه می خواهد.
او تیمی سریع تر می خواهد. تیمی که سریع تر و دقیق تر پاس بدهد، سریع تر از حالت حمله به حالت دفاع منتقل شود و از همه مهمتر اینکه به وقت در اختیار داشتن مالکیت توپ، جای اینکه خودش بدود، توپ را بدواند.
ماه عسل استقلال با شفر تمام شده. حالا است که فشار آغاز شود...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است