Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

تسهیل در ترانزیت بندر چابهار با ایجاد شهرک لجستیک


مجله اینترنتی راه ما: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از ساخت شهرک ۱۵۰ هکتاری لجستیک منطقه آزاد چابهار برای تسهیل در ترانزیت خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/15 - 2 ماه پیش
به گزارش گروه اقتصادی  مجله اینترنتی راه ما: عبدالرحیم کردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به تسهیلات سرمایه گذاری در منطقه آزاد چابهار اظهار داشت: سرمایه گذاران در این منطقه از معافیت 20 ساله گمرکی برخوردارند و می توانند این معافیت را در مواردی تمدید کنند.
وی افزود: سرمایه گذاران داخلی هیچ محدودیتی در میزان مشارکت با سرمایه گذاران خارجی برای ثبت و راه اندازی شرکت در منطقه آزاد ندارند وسرمایه گذاران داخلی وبین المللی امکان داشتن صد در صد سهام شرکت های ثبت شده خود در منطقه آزاد چابهار را دارند.
به گفته کردی بی نیاز بودن به روادید و سهولت در صدور مجوز ورود و اقامت سرمایه گذاران خارجی،  آزادی Freedom انتقال ارز به خارج از کشور بدون هیچ محدودیت، آزادی کامل ورود و خروج اصل سرمایه و سود حاصل از فعالیت های اقتصادی و حمایت و ضمانت سرمایه های خارجی از دیگر مزایای منطقه آزاد چابهار برای تسهیل در سرمایه گذاری است.
کردی زیرساخت های توسعه بندر چابهار همچون خط راه آهن چابهار ـ زاهدان، خط انتقال لوله گاز ایرانشهر ـ چابهار، پتروشیمی توسعه نگین مکران، ایجاد صنایع فولاد و ساخت فرودگاه بین المللی چابهار را بسترهای بی نظیر برای ورود سرمایه گذاران و مشارکت در آن ها و یا ایجاد صنایع پایین دستی این صنایع دانست.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار رفت و آمدهای مسئولان در رده های مختلف و سرمایه گذاران کشورهای همجوار را فرصتی برای توسعه این منطقه عنوان کرد و افزود: هم اینک نگاه های جدیدی برای سرمایه گذاری در چابهار ایجاد شده است.
کردی همچنین از ساخت شهرک لجستیک منطقه آزاد چابهار خبر داد و گفت: شهرک لجستیک به عنوان یک مرکز برای ارائه خدمات ورود کالا، انبار داری و ترانزیت کالا به افغانستان و آسیای میانه در زمینی به مساحت 150 هکتار وبا سرمایه گذاری 200میلیون دلار در نزدیکی بندر شهید کلانتری چابهار ایجاد خواهد شد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است