مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

بودجه الهلال بیش از 10 برابر بودجه پرسپولیس است


مجله اینترنتی راه ما: آبی های ریاض با هزینه ای هنگفت به جمع قدرتهای فوتبال آسیا بازگشتند.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/15 - 3 ماه پیش
الهلال عربستان با اوج گیری دوباره خود فصل گذشته به قهرمانی لیگ عربستان رسید و احتمالا یکی از دو تیم حاضر در فینال لیگ قهرمانان آسیا در فصل جاری خواهد بود. آبی های ریاض با حضور دیاز و استفاده از چند بازیکن تراز اول و البته اوج گیری دوباره بازیکنان بومی خود باز هم به جمع تیم های قدرتمند قاره آسیا بازگشت.
الهلال عربستان اما برای دستیابی به این موفقیت ها هزینه های زیادی را انجام داد. روز جمعه مجمع این باشگاه برای رسیدگی به آخرین وضعیت و نهایی کردن بودجه این تیم برگزار شد که در این مجمع مشخص شد الهلال عربستان از بودجه 304 میلیون ریالی (معادل 304 میلیارد تومان) رقمی نزدیک به 265 میلیون ریال(265 میلیارد تومان) را مصرف کرده است. 
رقم 265 میلیارد تومان هزینه های انجام شده این باشگاه عربستانی نزدیک به 10 برابر پرسپولیس رقیب مستقیم این تیم در لیگ قهرمانان آسیا است و البته بودجه 304 میلیاردی این تیم رقمی بیش از 10 برابر از بودجه پرسپولیس و معادل کل فوتبال ایران را نشان می دهد.
هزینه های این تیم عربستانی تا پایان سال مالی این باشگاه احتمالا با توجه به دستاوردهای جدید این تیم باز هم افزایش خواهد یافت تا الهلال با بودجه ای بیش از تمامی باشگاه های ایرانی دستاورد های امسال خود را جشن بگیرد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است