مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

راز قتل جوان در گوشی موبایل او نهفته بود


ساعت 7 و 55 دقیقه 12 بهمن سال گذشته مردی در تماس با پلیس از کشف جسد مرد جوانی در کنار بزرگراه خرازی- حوالی دهکده المپیک- خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/15 - 3 ماه پیش
تحقیقات مقدماتی از خانواده مقتول نشان داد «سعید» دریک شرکت داروسازی مشغول به کار بوده و صبح روز حادثه خواب مانده بوده است. به همین خاطر سوار بر خودرویی عبوری به طرف محل کارش رفته است. با این اطلاعات فرضیه قتل با انگیزه سرقت قوت گرفت و تحقیقات وارد مرحله تازه‌ای شد.
ردیابی تلفن همراه مقتول
مرد میانسال که در همه مراحل بازجویی منکر قتل و آشنایی با مقتول شده بود به بازپرس گفت: «چند سالی است در تهران مسافرکشی می‌کنم و خانواده‌ام در شهرستان هستند. چند هفته اینجا کار می‌کنم و برای اینکه بتوانم پس‌انداز کنم شب‌ها داخل ماشینم می‌خوابم و بعد از آن به شهرمان برمی گردم. زمستان‌ها که هوا سرد است در شهر خودمان کارگری می‌کنم. حدود یک ماه قبل غروب بعد از کارم در حال تمیز کردن ماشینم بودم که متوجه شدم یک تلفن همراه زیر صندلی جاسازی شده است. آن را برداشتم و چون سیم کارت نداشت، داخل ماشینم گذاشتم. با خودم گفتم شاید صاحبش را در مسیر پیدا کنم. اما خبری از مسافر نشد و من هم چند ماه قبل که به خانه رفتم، گوشی را به‌عنوان کادوی تولد به همسرم دادم. اما در جنایت هیچ نقشی ندارم و بی‌گناهم.»
پدر مقتول نیز  گفت: «زمانی که این اتفاق برای پسرم سعید افتاد، من و همسرم در کربلا بودیم و کسی به ما نگفت چه اتفاقی افتاده. وقتی برگشتیم گفتند سعید بیمارستان است اما بعدها متوجه شدیم که اوکشته شده است. پسرم فوق دیپلم داشت و در شرکت داروسازی کار می‌کرد. روز حادثه چون دیر از خواب بیدار شده بود، با ماشین خودش به محل کارش نرفت و سوار خودروی مسافرکش شد. نمی‌دانم قاتل یک نفر بوده یا همدست داشته. اما تحقیقات پلیس نشان داده آنها او را خفه کرده‌اند و گوشی تلفن همراه و حدود 100 هزار تومان پولش را به سرقت برده‌اند. آنها فقط برای همین وسایل بی‌ارزش پسرم را به قتل رسانده‌اند.»
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است