مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

مدیرجدید زندان رجایی شهر معرفی شد


مجله اینترنتی راه ما: مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید زندان رجایی شهر برگزار شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/15 - 4 ماه پیش
به نقل از روابط عمومی زندان Prison رجائی شهر، مراسم تودیع و معارفه مدیر زندان رجائی شهر با حضور مدیر کل و مسئولین ذی ربط اداره کل برگزار شد.
مدیر کل زندان‌های استان تهران در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات مردانی مدیر سابق زندان درطول تصدی خدمت، تغییر در جایگاه‌های سازمانی را یکی از لازمه‌های مدیریتی دانست واظهارداشت:استقرار مدیران در سمت‌های تعریف شده، بیانگر اعمال تجارب و دیدگاه‌های جدید در ساختار مدیریتی محسوب می‌شود.
محبی با بیان این مطلب که زندان رجایی شهر تعامل مناسبی با مراجع قضائی داشته و تلاش درجهت کاهش جمعیت کیفری زندان واجرای برنامه‌ها واعمال دقیق سیاست‌های سازمانی از موفقیت‌های این زندان است افزود: اجرای برنامه‌های اصلاحی وتربیتی مهمترین شاخص نظام زندانبانی اسلامی و ایرانی بوده که خروجی آن بازسازی شخصیت زندانیان و بازگشت شرافتمندانه مددجویان به جامعه است که این مهم با تکیه بر دانش و تجربه و همت مضاعف شبانه روزی مدیران و کا مجله اینترنتی راه مان مجموعه محقق می‌شود.
در پایان این مراسم مدیر کل زندان‌های استان تهران با اهدای لوح تقدیر از زحمات مردانی مدیر سابق زندان رجائی شهر تقدیر و حکم انتصاب غلامرضا ضیایی سرپرست جدید زندان را ابلاغ کرد.
..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است